Rüyada tarak görmek iyi midir, kötü müdür? Evliler ve bekarlar için farklı yorumlanır

Duşta tarak görmek, kimi düş yorumcularına nazaran hayal sahibinin bir seyahate çıkacağı formunda yorumlanır. Hayalde tarak görmenin; saç …

11.12.2021
Rüyada tarak görmek iyi midir, kötü müdür? Evliler ve bekarlar için farklı yorumlanır

Duşta tarak görmek, kimi düş yorumcularına nazaran hayal sahibinin bir seyahate çıkacağı formunda yorumlanır. Hayalde tarak görmenin; saç taradığını görmek, tarak aldığını görmek, süslü tarak görmek üzere farklı manaları bulunur.RÜYADA TARAK GÖRMEK NE DEMEK…

Hayalde tarak görmek, kimi düş yorumcularına nazaran düş sahibinin bir seyahate çıkacağı formunda yorumlanır. Hayalde tarak görmenin; saç taradığını görmek, tarak aldığını görmek, süslü tarak görmek üzere farklı manaları bulunur.

HAYALDE TARAK GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta tarak görmek hem maddi hem de manevi ferahlama olarak yorumlanır. Duşta tarak gören kişi başına taktığı her türlü kanıyı nrehberaydin.comyete erdirir ve rahat bir nefes alır. Kişi şayet emekli olmak için gün sayıyorsa, emekliliğine ulaşır, bekar oğlu ve kızı varsa evlendirir ve aklına takılan bahislerden bu halde kurtulmuş olur.

Hayalde tarak görmek, tıpkı vakitte, bekar olan şahıslar için güzel bir evliliğe, evli şahıslar içinse keyifli ve huzurlu bir aile hayatına delalet eder.

Duşta tarak görmek, kimi tabirlerde, hayal sahibinin gezip eğleneceği bir seyahate çıkacağına ve başını dinleyeceğine işaret eder. Bununla birlikte, hayalde tarak gören kişi, uzun vadeli ve ağır bir iş hayatına gireceğine, yorgun düşeceğine ve sevdiklerine eskisi kadar vakit ayıramayacağına işaret eder.

DUŞTA SAÇ TARADIĞINI GÖRMEK

Hayalde saç taradığını görmek, rüyayı gören kişinin durumuna nazaran farklı hallerde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise, güzel bir evlilik yapacağına, düş sahibi bir erkek ise, eşinin ağırbaşlı ve sabırlı biri olacağına ve rüyayı gören kişi şayet evli ise, bir müddettir makus giden işlerinin tekrar yoluna gireceğine delalet eder.

DUŞTA TARAK ALDIĞINI GÖRMEK

Duşta tarak aldığını görmek, hayal sahibinin bir seyahate çıkacağı manasını taşır. Duşta görülen tarak eski ise, uzak yoldan gelecek bir haber olarak yorumlanır.

HAYALDE SÜSLÜ TARAK GÖRMEK

Hayalde süslü tarak görmek, zarafet sahibi ve hoş bir bayan olarak yorumlanır. Hayalde süslü tarak gören kişi şayet bir erkek ise, bu türlü bir bayan ile evlenir. Hayal sahibi şayet evli bir kişi ise, hoş bir bayanın yardımını görür.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.