Rüyada tahta görmek iyi midir, kötü müdür? Helal kazanç anlamına gelir

Hayalde tahta görmek her şeyin özünü ve saflığını anlatır. Bilhassa hoş, doğal ve saf durumların varlığını kıymetlendirmektedir. Tıpkı vakitte …

30.12.2021
Rüyada tahta görmek iyi midir, kötü müdür? Helal kazanç anlamına gelir

Hayalde tahta görmek her şeyin özünü ve saflığını anlatır. Bilhassa hoş, doğal ve saf durumların varlığını kıymetlendirmektedir. Tıpkı vakitte düş sahibinin zorluk içinde lakin emeğinin hakkı ile alın teri üzerinden yarar elde ettiğini anlatır. Farklı r…

Hayalde tahta görmek her şeyin özünü ve saflığını anlatır. Bilhassa hoş, doğal ve saf durumların varlığını kıymetlendirmektedir. Birebir vakitte hayal sahibinin zorluk içinde fakat emeğinin hakkı ile alın teri üzerinden çıkar elde ettiğini anlatır. Farklı hayal tabirleri ise, hayalde tahta görmek bir bayan yahut bayanlara düşkün bir erkek olarak yorumlanır.

HAYALDE TAHTA GÖRMEK

Hayalde tahta görmek, düş sahibinin canını dişine takarak çalıştığı, karının çeşitli zorluklarla elde ettiği fakat hiçbir vakit harama bakmadığı formunda yorumlanır. Bununla birlikte bu kişi hiçbir vakit maddi sorun çekmez zira yaratan tarafından bu bireylerin rızkı bol biçimde verilir. Rüyayı gören kişi, çok büyük gelir sahibi olmasa bile, kimseye muhtaç olmaz. Çeşitli yollardan kısmetler gelir, kapısını çalar.

DUŞTA TAHTA KAPI GÖRMEK

Duşta tahta kapı görmek, konutun hanımını temsil eder. Konutun hanımı gece gündüz ailesinin düzgünlüğü için çabalayan, her durumda dimdik duran, ailesinin tüm gereksinimlerini her daim hazır eden biri olarak yorumlanır. Çocukları için yapamayacağı şey olmayan bu hanım her gün birebir heves ve istekle ailesi için çalışır.

HAYALDE TAHTA MASA GÖRMEK

Duşta tahta masa görmek, çalışkan bir memur olarak yorumlanır. Birebir vakitte helal yollardan elde edilecek çok büyük karlara işaret eder. Duşta tahta masa görmek, kişinin çalışmalarının karşılığını tam tamına alacağına delalet eder.

DUŞTA TAHTA KÖPRÜ GÖRMEK

Hayalde tahta köprü görmek, rüyayı gören kişinin birtakım çelişkiler yaşadığı ve içini kemiren bir şeyler olduğu manasını taşır. Hayal sahibi içinin ısınmadığı bir işe girdiği için huzursuzluk yaşar. Obsesyon derecesinde takıntıları olan hayal sahibi en güzel görünen şeylerin içinde bile bir olumsuzluk arar ve onu memnun etmek hiç kolay değildir.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.