Rüyada sigara içen birini görmek ne anlama geliyor? Keyfine ve rahatına düşkün biri

Hayalde sigara içen bir bayanın görülmesi yeterli olduğu söylenmeyen hayaller içerisindedir. Bu düş, uğursuzluk manasına gelir ve kişinin şanssız …

29.12.2021
Rüyada sigara içen birini görmek ne anlama geliyor? Keyfine ve rahatına düşkün biri

Hayalde sigara içen bir bayanın görülmesi yeterli olduğu söylenmeyen hayaller içerisindedir. Bu düş, uğursuzluk manasına gelir ve kişinin şanssız bir periyoda gireceğine, kısmetinin azalacağına, aksilikler ve zorluklarla karşılaşacağına ve bu sebeple de epey …

Hayalde sigara içen bir bayanın görülmesi âlâ olduğu söylenmeyen düşler içerisindedir. Bu düş, uğursuzluk manasına gelir ve kişinin şanssız bir periyoda gireceğine, kısmetinin azalacağına, aksilikler ve zorluklarla karşılaşacağına ve bu sebeple de hayli güç günler yaşayacağına işaret eder. Bu rüyayı gören bir erkekse birebir özelliklerde bir bayan ile tanışacağı manasına gelmektedir.

DUŞTA SİGARA İÇEN BİRİNİ GÖRMEK

Hayalde sigara içen birini görmek, estetik ve görsel hazza düşkün, hayat konforundan ödün vermeyen, cümbüş ve zevke düşkün bir olarak tabir edilir. Kişi, kendi muhtaçlıklarını her şeyin önünde tutan ve asla rahatından taviz vermeyen bir tabiattadır. Dış görünüşüne, giysi kuşamına ve fiziğine değer gösterir.

DUŞTA SİGARA İÇEN ERKEK GÖRMEK

Duşta sigara içen erkek görmek, şayet rüyayı gören kişi bayan ve bekar ise, tahsilli, meslek sahibi ve maddi manada güçlü biri ile karşılaşacağı ve o kişi ile karşılıklı olarak birbirlerinden hoşlanacağına işret eder. Kişi, karşısına çıkan o beyefendi ile önemli bir bağa adım atar.

HAYALDE SİGARA İÇEN BAYAN GÖRMEK

Duşta sigara içen bayan görmek, pek güzel bir düş olarak tabir edilmez. Genel manada bu türlü bir hayalin uğursuz olduğu görüşü hakimdir. Bu hayal, kişinin karşısına çıkacak olumsuz olaylara ve eza dolu günlere delalet eder.

DUŞTA SİGARA İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Duşta sigara içtiğini görmek, gerçek hayatta istenmeyen bir durum olsa da hayalde sigara içtiğini görmek düş sahibi için yeterli manalar taşır. Kişi, bir müddettir çekmekte olduğu dertlerden kurtulur, gerilimden arınıp başını dinler. Bu hayal, kişinin geçireceği uygun vaktin şifasından faydalanır.

DUŞTA SİGARA GÖRMEK

Hayalde sigara görmek, genel olarak düzgün yorumlanan düşler ortasındadır. Hayal sahibinin çok bunaldığı kahırlarından kurtulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, sevdikleri ile bir ortaya gelir, hasret giderir ve başını dağıtıp rahatlar.

HAYALDE SİGARA İÇMEYEN BİRİNİ SİGARA İÇERKEN GÖRMEK

Duşta sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek, düş sahibinin sevdiği bireyler ile bir arada epey büyük bir memnunluk yaşayacağına, ancak sonrasında bahtının yaver gideceğine ve bu süreçte epeyce rahat edeceğine, karşısına çıkan fırsatları uygun bir formda değerlendireceğine, bu sayede çok büyük karlar elde edeceğine, kendisini üzen hususlarda etrafındaki sevdiği bireylerden yardım alacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, işlerinin rast gideceğine, sevincinin artacağına, muvaffakiyetinin artacağına, meselelerinin ve problemlerinin kısa bir müddette son bulacağına, sıkıntı ve dert içerisinde olan herkese dayanak olacağına, yapmış olduğu güzel işler ile sırtının bir daha yere gelmeyeceğine rivayet edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri