Rüyada nazar boncuğu görmek hayırlı mıdır? Kısmet, bol kazanç, mutluluk demek

Duşta nazar boncuğu görmek; kısmet, bol çıkar, memnunluk ve huzuru işaret eder. Çok iyi ve bir hoş hayal olarak yorumlanır. Birtakım hayal …

06.01.2022
Rüyada nazar boncuğu görmek hayırlı mıdır? Kısmet, bol kazanç, mutluluk demek

Duşta nazar boncuğu görmek; kısmet, bol çıkar, memnunluk ve huzuru işaret eder. Çok iyi ve bir hoş hayal olarak yorumlanır. Birtakım hayal tabircilerine nazaran, hayal sahibinin kayıpları, makûs günleri ve üstündeki uğursuzluğu üzerinden atmayı başaracağına d…

Hayalde nazar boncuğu görmek; kısmet, bol yarar, memnunluk ve huzuru işaret eder. Çok iyi ve bir hoş düş olarak yorumlanır. Kimi hayal tabircilerine nazaran, hayal sahibinin kayıpları, berbat günleri ve üstündeki uğursuzluğu üzerinden atmayı başaracağına delalet eder.

HAYALDE NAZAR BONCUĞU GÖRMEK

Duşta nazar boncuğu görmek, rüyayı gören kişinin ömründe meydana gelecek olumlu gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Hayalinde nazar boncuğu gören kişi çok şanslıdır. Haylini kurduğu, dua ettiği her şeye kısa vakitte kavuşur. Aile hayatında yaşayacağı memnunlukla birlikte, çalışma hayatında da mevkisi yükselir. Planladığı projeleri hayata geçirir ve muvaffakiyet basamaklarını süratle tırmanır.

Farklı hayal tabirlerinde ise, hayalde nazar boncuğu görmek, düş sahibinin batıl inançlara kapıldığını, desteği olmayan şeylerle uğraştığı formunda yorumlanır.

NAZAR BONCUĞU TAKTIĞINI GÖRMEK

Duşta nazar boncuğu taktığını görmek, düş sahibinin hayatının manası diyebileceği değerli bir hususta umut ettiği ve hayalini kurduğu kıymetli ölçüde şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Tıpkı vakitte bu türlü bir hayal görmek, kişinin talihinin ve kısmetinin açık olacağı manasını taşır.

NAZAR BONCUĞU TOPLADIĞINI GÖRMEK

Hayalde nazar boncuğu topladığını görmek, rüyayı gören kişinin kısmet kapılarının sonuna kadar açılacağına, arkası ardı kesilmeyen hoş olayların yaşanacağına ve çok iyi haberler alınacağına delalet eder. Bu türlü bir düş gören kişi çalışma hayatında da hiç beklemediği bir terfi alacağı biçiminde yorumlanır.

NAZAR BONCUĞU ARMAĞAN ALDIĞINI GÖRMEK

Duşta nazar boncuğu armağan aldığını görmek, düş sahibinin kederlerinin ve sorunlarının uçup gideceğine, kişinin feraha ereceğine ve iyilikler yaşayacağına işaret eder. Düş sahibi bir müddettir başında kaygı olan bir bahisten kurtulur ve üzerindönemli ölçüde bir yük kalkar.

NAZAR BONCUĞU KIRILDIĞINI GÖRMEK

Hayalde nazar boncuğu kırıldığını görmek, kişinin makus haberle alacağı, hayatının sisteminin bozulacağı ve kısmetinin kapanarak, karının azalacağı biçiminde yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.