Rüyada manda görmek ne demek? Sıkıntılara karşı sabır göstermektir

Duşta manda görmek, genel prestijiyle olumlu bir düş olarak yorumlanır. Görülme biçimine nazaran farklı hallerde yorumlansa bile hayalde manda …

16.11.2021
Rüyada manda görmek ne demek? Sıkıntılara karşı sabır göstermektir

Duşta manda görmek, genel prestijiyle olumlu bir düş olarak yorumlanır. Görülme biçimine nazaran farklı hallerde yorumlansa bile hayalde manda görmek hayal sahibinin Peygamber üzere sabırlı olduğu manasını taşır. Hayalde manda kovalaması ve manda kesmek de çeş…

Duşta manda görmek, genel prestijiyle olumlu bir düş olarak yorumlanır. Görülme haline nazaran farklı biçimlerde yorumlansa bile hayalde manda görmek hayal sahibinin Peygamber üzere sabırlı olduğu manasını taşır. Duşta manda kovalaması ve manda kesmek de çeşitli tabirlere sahiptir.

DUŞTA MANDA GÖRMEK NE MANAYA GELİR?

Duşta manda görmek, rüyayı gören kişinin aslında pek çok kişinin olmak istediği lakin olamadığı bir karakterde olduğuna işret eder. Düş sahibi o denli bir sabra sahiptir ki başına ne gelirse gelsin, ona sükût içinde yanıt verir, vakur tutumuna devam eder. En can sıkıcı ve üzücü olaylar karşısında bile onun sesi çıkmaz zira düşünde manda gören kişi sonsuz bir sabra sahiptir.

Duşta manda görmek, tıpkı vakitte düş sahibinin toplum içinde küçük düşmeye rezil olmaya tahammülü olmadığı için sonuna kadar dişini sıktığına ve bilhassa bağlarında çok cefakar biri olduğuna işaret eder.

HAYALDE MANDA KOVALADIĞINI GÖRMEK

Hayalde manda kovaladığını görmek, hayal sahibinin peşinde koştuğu büyük ve çok karlı çıkacağı bir iş olduğuna ve bu işin kişinin hayaline girdiğine işaret eder. Düş sahibi bu işin hayaliyle devamlı meşgul oluyor ve tabir yerindeyse devamlı bu iş ile yatıp kalkıyordur.

DUŞTA MANDA KESTİĞİNİ GÖRMEK

Duşta manda kestiğini görmek, hayal sahibinin içinde bulunduğu ortak bir işten çok karlı çıkacağı ve bu kardan en büyük hissesi alacağına delalet eder. Bu çıkar, rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşmasına ve üzerindeki yükün hafiflemesine yol açacaktır.

HAYALDE MANDA SÜRÜSÜ GÖRMEK

Duşta manda sürüsü görmek, bulunun bölgede hayat koşullarının ağırlaşacağına, her şeyin fiyatının katlanarak artacağına ve alım gücünün düşeceğine delalet eder. Bu hayal yalnızca gören kişiyi değil içinde bulunduğu toplumunda etkileneceği olaylardan haber verir.

DUŞTA MANDA SAĞDIĞINI GÖRMEK

Duşta manda sağdığını görmek, yarar ve rızık olarak tabir edilir. Kişi düşünde mandadan ne kadar süt sağarsa o kadar çıkara kavuşur. Birebir vakitte duşta manda sağdığını görmek, hayal sahibinin eline toplu para geçeceği manasını da taşır.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.