Rüyada makas görmek ne demek? İftira ve yalan olarak yorumlanır

Hayalde makas görmek hakkında farklı hayal tabirleri bulunuyor. Diğerinin elinde makas görmek, makas bulduğunu görmek ve makas kırıldığını görmek …

05.12.2021
Rüyada makas görmek ne demek? İftira ve yalan olarak yorumlanır

Hayalde makas görmek hakkında farklı hayal tabirleri bulunuyor. Diğerinin elinde makas görmek, makas bulduğunu görmek ve makas kırıldığını görmek üzere çeşitli yorumlar yapılıyor. Duşta makas görmenin âlâ ve makûs manaları var.RÜYADA MAKAS GÖRMEK NE DEMEK?…

Duşta makas görmek hakkında farklı düş tabirleri bulunuyor. Diğerinin elinde makas görmek, makas bulduğunu görmek ve makas kırıldığını görmek üzere çeşitli yorumlar yapılıyor. Hayalde makas görmenin âlâ ve makûs manaları var.

HAYALDE MAKAS GÖRMEK NE DEMEK?

Hayalde makas görmek hem olumlu hem de olumsuz yorumlara sahiptir. Kimi hayal yorucularına nazaran hayalde makas gören kişi, üzülmesine neden olacak haberler alır.

Hayalde makas görmek, farklı bir düş tabirinde ise, rüyayı gören kişinin beşerler ortasında lider olacağına, düşünceli bir durumda, toplumu yatıştıracağına ve sorunların çözülmesi için yol göstereceğine işaret eder.

Kimi düş yorumcularına nazaran, hayalde makas gören kişinin yeni bir çocuk haberi alacağı ve ailenin genişleyeceği manasını taşır. Birebir vakitte hayalde makas gören kişinin serveti artar, yeni bir araç yahut konut alır.

HAYALDE DİĞERİNİN ELİNDE MAKAS GÖRMEK

Duşta oburunun elinde makas görmek, mutluluğa kavuşma, merhametli akraba, makamda yükselme ve hayallerin gerçekleşmesi olarak yorumlanır.

DUŞTA MAKAS BULDUĞUNU GÖRMEK

Duşta makas bulduğunu görmek, hayal sahibinin sıhhat sorunlarından kurtulacağı, rahata ve huzura kavuşacağı manasını taşır. Bununla birlikte makas bulduğunu gören kişinin yararı çoğalır ve tüm borçlarından kurtulur.

HAYALDE MAKAS KIRILDIĞINI GÖRMEK

Duşta makas kırıldığını görmek, olumsuz manalara sahiptir ve rüyayı
gören kişinin maddi kayıplara uğrayacağına işaret eder.

HAYALDE MAKAS ALDIĞINI GÖRMEK

Duşta makas aldığını görmek, ticaret hayatındaki başarılara ve çoğalacak gelire delalet eder.

DUŞTA MAKAS VERDİĞİNİ GÖRMEK

Duşta makas verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin gereksinim sahibi birine ham maddi hem de manevi yardımda bulunacağı formunda yorumlanır.

HAYALDE MAKASLA SAÇ KESTİĞİNİ GÖRMEK

Hayalde makasla saç kestiğini görmek, birtakım düş yorumlarında beklenmeyen bir anda ortaya çıkan seyahat olarak yorumlanır. Birtakım yorumlarda ise kişinin sürpriz bir biçimde birikim yapacağı ya da ticarette muvaffakiyet sağlayacağı manasını taşır.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.