Rüyada kuyu görmenin tabiri nedir? Rüyada kuyu görmek dost görünümlü düşmana işarettir

Duşta kuyu görmek, kişinin etrafındaki dost görünümlü düşmanlara delalettir. Görülme biçimine nazaran farklı manaları da bulunan hayalde kuyu …

12.12.2021
Rüyada kuyu görmenin tabiri nedir? Rüyada kuyu görmek dost görünümlü düşmana işarettir

Duşta kuyu görmek, kişinin etrafındaki dost görünümlü düşmanlara delalettir. Görülme biçimine nazaran farklı manaları da bulunan hayalde kuyu görmek, zahmetli durumdur ve kuyunun tabanı aydınlıksa yeterlidir.RÜYADA KUYU GÖRMEK NE DEMEK?Rüyada kuyu görmek, düş sah…

Duşta kuyu görmek, kişinin etrafındaki dost görünümlü düşmanlara delalettir. Görülme haline nazaran farklı manaları da bulunan duşta kuyu görmek, zahmetli durumdur ve kuyunun tabanı aydınlıksa düzgündür.

DUŞTA KUYU GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta kuyu görmek, hayal sahibinin etrafındaki düşmanlarına işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafında, onu sevmese bile seviyormuş üzere görünen, yaptığı işlerde başarılı olmasını ve karının çoğalmasını istemeyen, kazandığı başarılara sevineceği yere içten içe üzülen haset şahıslar olduğu manasını taşır.

Duşta kuyu görmek, ikaz niteliğindedir ve kişinin her hareketini dikkatli atması gerektiğine, dost yüzlü düşmanların onun en ufak bir açığında ziyan vermek için fırsat kolladığına işaret eder.

Duşta kuyu suyuyla abdest alan birini görmek, hayal sahibinin kalbini kırdığı bir şahıstan özür dileyeceğine ve onun gönlünü almak için çabalayacağına delalet eder. Kişi şayet kuyuda kendi yansımasını görmüş ise, bu, düş sahibinin hayalini kurduğu aile hayatına kavuşacağına ve istediği kadar çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Duşta kuyudan su çekmek isteyip lakin bunu başaramadığını gören kişi, çocuğundan ötürü büyük dert içine girer ve onun için gözyaşı döker. Kişi şayet bahçesinde bir kuyu olduğunu görmüşse, bu düş, kişinin ailesinden yana bir hayır göreceğine ve hasretini çektiği mutluluğa kavuşacağına delalet eder.

DUŞTA KUYU SUYU İÇTİĞİNİ GÖRMEK

Hayalde kuyu suyu içtiğini görmek, pek güzel manalara sahip değildir ve kişinin borca gireceği, işini ve sıhhatini kaybedeceği ve külfetli vakitler geçireceği formunda yorumlanır.

DUŞTA KUYUYA DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Hayalde kuyuya düştüğünü görmek, düş sahibinin bir mevzudan ötürü bir diğerini kınayıp ayıplamasına karşın kendinin de birebir duruma düşeceği ve o kişinin ne hissettiğini anlayacağı manasını taşır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.