Rüyada kaz görmek ne anlama geliyor? Birçok olumlu gelişmenin habercisi

Hayalde kaz görmek, ibadetlerine düşkün, ahlaklı, kadir değer bilen ve vefalı kişi olarak yorumlanır. Kaz sesi duymak güzel haber alacağınıza …

18.01.2022
Rüyada kaz görmek ne anlama geliyor? Birçok olumlu gelişmenin habercisi

Hayalde kaz görmek, ibadetlerine düşkün, ahlaklı, kadir değer bilen ve vefalı kişi olarak yorumlanır. Kaz sesi duymak güzel haber alacağınıza işarettir. Kaz eti yediğinizi görmek, yakında düzgün bir kar temin edeceğinize işarettir. Kaz bulma tutmak yahut alm…

Duşta kaz görmek, ibadetlerine düşkün, ahlaklı, kadir değer bilen ve vefalı kişi olarak yorumlanır. Kaz sesi duymak güzel haber alacağınıza işarettir. Kaz eti yediğinizi görmek, yakında güzel bir çıkar temin edeceğinize işarettir. Kaz bulma tutmak yahut almak, kârlı bir işe başlayacağınıza, varlıklı biriyle evleneceğinize, büyük bir mirasa konacağınıza işaret eder.

DUŞTA KAZ GÖRMEK NE DEMEK?

Hayalde kaz görmek, kimi düş yorumcularına nazaran, düş sahibinin etrafında onun malından ve nüfuzundan yararlanmak isteyen şahıslar olduğu biçiminde yorumlanır. Bununla birlikte, hayalde görülen kaz, soylu bir aileden gelen, varlıklı ve şöhretli bir bayan manasını taşır.

Duşta kaz görmek, öbür bir düş tabirinde ise, varlıklı ve soylu bir aileden gelen, merhametli ve cömert bir erkek adama delalet eder.

DUŞTA BEYAZ KAZ GÖRMEK

Hayalde beyaz kaz görmek, para ve nimet olarak yorumlanır. Hayalde beyaz kaz gören kişi kısmeti açılır karı çoğalır ve varlıklı olur. Tıpkı vakitte duştaki beyaz kaz, zevce, siyah kaz ise, hizmetçi olarak yorumlanır.

HAYALDE KAZ YAKALADIĞINI GÖRMEK

Hayalde kaz yakaladığını görmek, hayal sahibinin yardım seven lakin, hareketlerine ve konuşmalarına dikkat etmeyen dostuna işaret eder. Hayalde kaz yakaladığını gören kişi, maddi kar sağlar, eline yüklü ölçüde para geçer.

HAYALDE KAZLA KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Duşta kazla konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin güçlü bir bayanla seyahate çıkacağına ve bu seyahatin ona çok hayır getireceğine delalet eder. Duşta kazla konuştuğunu görmek birebir vakitte, erkek olan hayal sahibi için karısı tarafından çok sevileceği ve yüceltileceği halinde yorumlanır.

HAYALDE KAZLARIN BAĞRIŞTIĞINI GÖRMEK

Hayalde kazların bağrıştığını görmek, bela ve musibet olarak yorumlanır. Düş sahibinin kederle ve sıkıntılarla boğuşacağına ve külfetli vakitler geçireceğine delalet eder.

DUŞTA KAZ SÜRÜSÜ GÖRMEK

Duşta kaz sürüsü görmek, şayet sürüdeki kazların sayısı çok ise, rahmet, bolluk olarak yorumlanırken, az sayıdaki kaz aileye işaret eder.

DUŞTA KAZ YUMURTASI GÖRMEK

Duşta kaz yumurtası görmek farklı formlarda yorumlanabilir. Rüyayı gören bireye nazaran, hayalde kaz yumurtası görmek para, talih, prestij, iyi bir eş ya da evlada işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin kısa mühlet içinde hayal ettiği ve emek verdiği işlerde muvaffakiyete koşacağı da söz edilir.

HAYALDE KAZ YAVRUSU GÖRMEK

Hayalde kaz yavrusu görmek rahmeti simgeler. Bolluğun ve yararın habercisi olan bu düş hayırlara vesiledir.

DUŞTA UÇAN KAZ GÖRMEK

Düş alimleri tarafından duşta görülen kaz, hayal sahibi için her vakit hayra alamettir. Hayalde uçan kaz görmek de yeniden tıpkı halde hayırla yorumlanır. Hayalde uçan kaz paraya, makam mevkiye, şan şöhrete, sıhhate, huzura, rahmete ve aile hayatında mutluluğa işaret eder. Bu düş sahibinin hayatının geri kalan kısmında külfet yaşamadan mesut bir hayat süreceği rivayet edilir.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.