Rüyada kar görmek iyi midir, kötü müdür? Bolluk ve bereket habercisi

Duşta kar görmek, birçok ıstırap ve ıstıraplardan kısa müddette kurtulmanın habercisidir. Beyaz rengin ekseriyetle güzelliği işaret ettiği …

25.01.2022
Rüyada kar görmek iyi midir, kötü müdür? Bolluk ve bereket habercisi

Duşta kar görmek, birçok ıstırap ve ıstıraplardan kısa müddette kurtulmanın habercisidir. Beyaz rengin ekseriyetle güzelliği işaret ettiği yorumlanmaktadır. Kar beyaz rengin doğallığını yansıttığı için tertemiz hislerin uyanışı demektir. Ancak hayalde mevsimi…

Hayalde kar görmek, birçok hüzün ve düşüncelerden kısa müddette kurtulmanın habercisidir. Beyaz rengin çoklukla uygunluğu işaret ettiği yorumlanmaktadır. Kar beyaz rengin doğallığını yansıttığı için tertemiz hislerin uyanışı demektir. Ancak hayalde mevsiminde yağmayan kar hastalık belirtilerinin ortay çıkışını göstermektedir. Evliler için geçim zahmetinin belirtisidir. İşsiz olanların iş konusunda gecikmelerin olacağını haber vermektedir.

HAYALDE KAR GÖRMEK NE MANAYA GELİR?

Hayalde kar görmek, çoklukla güzele yorulur. Güzel bir olay olacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına yahut sevinçli bir haber alınacağına yorumlanır. Karın nasıl görüldüğüne ve görüldüğü mevsime bağlı olarak bu hayal değişik biçimlerde yorumlanabilir.

Kış mevsiminde görülmesi, sevinileceğine ve güzel şeylerin olacağına, şayet rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine yorumlanır. Lakin olağanda kar yağmayan bir mevsimde, yani yaz yahut bahar mevsiminde görülmesi, pek düzgüne yorulmaz.

Rüyayı gören kişinin yahut bir yakınının hasta olabileceğine, evvelce planlanmış proje yahut seyahatlerin iptal olabileceğine ya da para beklenen bir yerden para gelmeyeceğine yorumlanır. Yağan karın kimseye bir ziyanı dokunmaması, çabuk erimesi, külfetli devirlerin çabuk atlatılacağının habercisidir.

DUŞTA KAR YAĞMASI NE DEMEK?

Hayalde başının üzerine karlar yağdığını görmek, etrafınızda gerginlik oluşturacak bir olay yaşayacağınıza, sizin de bu olaya makûs bir tepki vermeyip yalnızca sinirlerinizin bozulup güleceğinize işaret eder. Hayalde kar yağıyor, lakin şemsiye ile kendinizi koruyorsanız, bundan sonra yapacağınız işlerde daha dikkatli olacaksınız, bu yüzden de işin sonuçlarından korkmayacaksınız demektir.

HAYALDE KAR KÜREMEK

Duşta kar kürediğini görmek, son vakitlerde yaşantınızda yenilenmenizi ve kötülüklerden arınmanızı sağlayacak bir değişiklik olduğunu, sizin de hayatınıza devam edebilmek için bir telaş içinde olduğunuzu gösterir. Tıpkı vakitte bir şeyden, tahminen de değiştirmeye çalıştığınız eski yaşantınızdan uzaklaşmak için tez ettiğinize de yorumlanır.

Hayalde kar küreme aracı görmek ise, bir arkadaşınızdan önemli ve sahiden gereksiniminiz olan bir iş için maddi ve manevi bir yardım alacağınıza yorumlanır.

HAYALDE KAR FIRTINASI GÖRMEK

Duşta kar fırtınası ya da tipi biçiminde kar yağdığını görmek makûs bir durumu temsil eder. Bu makus durum, içinde bulunduğunuz ve muvaffakiyete ulaşmak için kullanacağınız tüm gücü elinizden alan yahut gerekli kaynaklara ulaşmanızı engelleyen kuralları kapsayabilir. Bunun dışında kar fırtınası, özel hayatınızda bir şahısla olan ilişkinizdeki bir soruna yahut bağdaki soğukluğa işaret ediyor olabilir.

DUŞTA KARDA KAYAK YAPMAK

Hayalde kendinizi yahut bir diğerini karda kayak yaparken görmek, endişelerinizin üstesinden yavaş yavaş gelmeye başladığınızı gösterir. Ayrıyeten bir mevzudaki yeteneğinizi geliştireceksiniz demektir.

DUŞTA KARDAN ADAM GÖRMEK

Duşta kardan adam görmek, iş yaşantınızda bir mevzuda yahut biri hakkında kıymetlendirme yaparken palavra söyleyeceğinizin, tahminen de palavra söylemeye mecbur kalacağınızın habercisidir.

HAYALDE MEVSİMİ DIŞINDA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Hayalde yaz mevsiminde yahut sıcak bir havada kar yağdığını görmek, iş hayatınızda ya da özel yaşantınızda bazen yanlış, hatta saçma sayılabilecek adımlar attığınıza işarettir. Yaptığınız bu yanlışlıklara dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.

DUŞTA KAR YIĞINTISI GÖRMEK

Hayalde büyük kar yığınları görmek, iş yerinizde sizi birtakım zorlukların ve pürüzlerin beklediğine yorumlanır. Görülen kar yığınının büyüklüğü ile hakikat orantılı olarak bu zorlukların derecesi anlaşılabilir. İş arkadaşlarınızdan biri sizin ilerlemenizi engelleyecek planlar yapıyor olabilir.

HAYALDE KAR TOPU OYNAMAK

Duşta kar topu oynadığınızı görmek, biraz rahatlamak ve toplumsallaşmak için arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler yapmaya gereksiniminiz olduğunu gösterir.. Birebir vakitte bu hayal, yakın etrafınızda arkadaşlarınızla aranızda bir rekabet ortamı oluşabileceğine de yorumlanır.

HAYALDE KARDA UYUMAK

Hayalde karda uyuduğunuzu görmek ya da hayalinizde açık bir alanda uyurken üzerinize kar yağdığını görmek, etrafınızla bağlarınızı neredeyse büsbütün kopardığınızı gösterir. Yeni arkadaşlıklara gereksiniminiz olduğuna yorumlanır. Karda uyumak, tıpkı vakitte, rüyayı gören kişi bir hata işlemişse, mahpusa girebileceğine işaret eder.

DUŞTA KARDA YÜRÜMEK

Hayal edilen şeylere ulaşmak için aşılması gereken manilerin yakın bir vakit içinde aşılacağına, düşüncelerin ve meselelerin kolay bir formda çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok çıkar ve muvaffakiyet getireceğine, sıhhat meselelerinin ortadan kalkacağına ve rahata erileceğine yorulur.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.