Rüyada eski eşini görmek ne anlama geliyor? Bereket, şans ve mutluluğa delalettir

Duşta eski eşini görmek, rahmet baht ve memnunluğu temsil eder. Düş sahibinin feraha ereceğine delalet eden bu duşun; eski eşini gebe görmek …

17.11.2021
Rüyada eski eşini görmek ne anlama geliyor? Bereket, şans ve mutluluğa delalettir

Duşta eski eşini görmek, rahmet baht ve memnunluğu temsil eder. Düş sahibinin feraha ereceğine delalet eden bu duşun; eski eşini gebe görmek, eski eşini ölmüş görmek ve eski eşini öpmek üzere çeşitli manaları bulunuyor.RÜYADA ESKİ EŞİNİ GÖRMEK NE DE…

Duşta eski eşini görmek, rahmet baht ve memnunluğu temsil eder. Hayal sahibinin feraha ereceğine delalet eden bu duşun; eski eşini gebe görmek, eski eşini ölmüş görmek ve eski eşini öpmek üzere çeşitli manaları bulunuyor.

HAYALDE ESKİ EŞİNİ GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta eski eşini görmek, ekseriyetle olumlu manalara taşır ve rüyayı gören kişi için ferahlık manasına gelir. Duşta eski eşini gören kişi, hasta ise sıhhatine kavuşur, borçlu ise borçlarını öder, gelecek telaşından uzaklaşır.

Hayalde eski eşini görmek, birebir vakitte düş sahibinin bahtının ve bahtının açılacağına, gelirinin artacağına, artık geleceği için telaş ve telaş duymak zorunda kalmayacağına delalet eder. Bununla birlikte, hayalde eski eşini gören kişi, girdiği işlerde başarılı olur, gönül huzurunu yakalar, işlerini ilerletir, hem bedenen hem de ruhen tam bir güzellik halinde olur.

ESKİ EŞİNİ GEBE GÖRMEK

Duşta eski eşini gebe görmek, iyi manalar taşır ve rüyayı gören kişi için memnunluk olarak yorumlanır. Hayalde eski eşini gebe olarak gören kişi, bir bireyden yarar görür ve o yarar sayesinde işlerinde başarılı olur.

ESKİ EŞİNİ ÖLMÜŞ GÖRMEK

Hayalde eski eşini ölmüş görmek, hayalde görülenin tam tersine, hayalde görülen eski eşin ömrünün uzun olacağı biçiminde yorumlanır. Hayalde görülen eski eşin hayatı boyunca büyük sıhhat meseleleri ile karşılaşmayacağına, hayatını sağlıklı, keyifli ve huzurlu olarak geçireceğine işaret eder.

ESKİ EŞİNİ ÖPTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Hayalde eski eşini öptüğünü görmek, düş sahibinin özel hayatında, kendini sevecek, sayacak, muhtaçlıklarını anlayacak bir eş hayali kurduğuna ve münasebet yaşayacağı kişinin de bu özelliklerde olan bir kişi olmasını istediğine, lakin aradığını bulamadığı için yalnızlık çektiğine delalet eder.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.