Rüyada eşini görmek iyi midir, kötü müdür? Baş edilemeyecek sorunların habercisi

Duşta eşini görmek, düş sahibinin çabalasa bile bir türlü baş edemeyeceği meseleler yaşayacağı formunda yorumlanır. Düş tabircileri tarafından …

20.01.2022
Rüyada eşini görmek iyi midir, kötü müdür? Baş edilemeyecek sorunların habercisi

Duşta eşini görmek, düş sahibinin çabalasa bile bir türlü baş edemeyeceği meseleler yaşayacağı formunda yorumlanır. Düş tabircileri tarafından, hayalinde eşini gören kişinin hayatında onu neyin beklediğini ve ne üzere durumların değişeceğine dair bilgile…

Hayalde eşini görmek, hayal sahibinin çabalasa bile bir türlü baş edemeyeceği meseleler yaşayacağı biçiminde yorumlanır. Düş tabircileri tarafından, hayalinde eşini gören kişinin hayatında onu neyin beklediğini ve ne üzere durumların değişeceğine dair bilgiler verebileceğini lisana getiriyor.

DUŞTA EŞİNİ GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta eşini görmek, pek çok düş yorumcusu tarafından çekilecek kasvetler olduğu formunda yorumlanır. Hayalde eşini gören kişi, birçok sorunla karşı karşıya kalır, bunları çözmeye çalıştıkça işler daha karmaşık hale gelir.

Duşta eşini görmek, rüyayı gören kişinin elini attığı işlerden başarısızlık ile çıkacağına ve önüne maniler çıkacağına delalet eder. Birebir vakitte duşta eşini görmek, düş sahibinin hayatında birtakım değişlikler olacağı manasını da taşır.

HAYALDE EŞİNİ OBURUYLA GÖRMEK

Hayalde eşini oburuyla görmek, gerçek hayatta ne kadar makûs bir durum olsa da hayalde şahsa talih getireceğine inanılır. Duşta eşini oburuyla gören kişinin ettiği dualar kabul olur, hayalleri gerçekleşir, karşına iyi ve hoş kapılar açılır.

HAYALDE EŞİNİ ÖPMEK

Hayalde eşini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da ailesinde memnunluk ve huzurun hâkim olacağına, günlerin birliktelik içinde ve keyifle geçeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ağzının tadının yerine geleceğine işaret eder. Hayalde eşini öptüğünü gören kişi, aradığı tüm özellikleri eşinde bulur.

DUŞTA EŞİNİ GEBE GÖRMEK

Hayalde eşini gebe görmek, düş sahibinin çalışma hayatında çok büyük muvaffakiyetler elde ederek mevkiinin yükseleceği, geleceğinin parlak olacağı bir işe gireceği ve hayatının olumlu istikamette değişeceği halinde yorumlanır.

HAYALDE EŞİNİ DÖVMEK

Duşta eşini dövdüğünü görmek, olumsuz manalara sahiptir. Rüyayı gören kişinin, çıkar elde etmek uğruna helal olmayan yollara sapacağı, kedi memnunluğu için diğerlerini mutsuz etmeyi göze alacağı manasını taşır.

HAYALDE EŞİNİ KISKANDIĞINI GÖRMEK

Hayalde eşini kıskandığını görmek hem özel hem de çalışma hayatında problemler yaşayan hayal sahibinin bu problemleri gideremeyeceğine bu nedenle de daha çok hırslanacağına delalet eder.

DUŞTA EŞİNİ YIKAMAK

Duşta ölmüş eşini yıkamak hayal sahibinin yakın vakitte yaşayacağı bir düşünceye işaret eder. Ayrıyeten kişinin yakın vakitte birtakım maddi ziyanlar ile karşı karşıya kalabileceğini delalet etmektedir. Elindeki malın büyük bir çoğunluğunu kaybedeceğine ve önemli borçlanmaya gireceği üzerine yorulur.

Hayalinde eşini sabun ile yıkadığını gören bireylerin gerçek ömürde ele aldığı kimi çalışmaların boşa gideceğine işarettir. Meseleleri tahlil bulamayacağına ve vakit içerisinde daha önemli boyutlara ulaşabileceği üzerine delalet eder.

DUŞTA EŞİNİ ÖLMÜŞ EŞ İLE KONUŞMAK

Hayalde ölmüş eşiyle konuşmak hayal sahibinin hiç ummadığı bir anda müjdeli bir haber alacağına işaret etmektedir. Tıpkı vakitte memnun olunacak kimi haberler alınacağına ve kişinin sevineceği üzerine yorumlanmaktadır. Talihinin artacağına ve bununla birlikte sevdikleri unutmaması gerektiğini söyleyen bir duştur.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.