Rüyada beyaz yılan görmek iyi midir, kötü müdür? Zayıf düşman anlamına gelir

Duşta beyaz yılan görmek, kişinin zayıf düşmanlarını temsil eder. Kişi şayet hayalinde beyaz yılan öldürdüğünü görürse bu, düşmanına karşı galip …

09.01.2022
Rüyada beyaz yılan görmek iyi midir, kötü müdür? Zayıf düşman anlamına gelir

Duşta beyaz yılan görmek, kişinin zayıf düşmanlarını temsil eder. Kişi şayet hayalinde beyaz yılan öldürdüğünü görürse bu, düşmanına karşı galip geleceği manasını taşır. Kimi düş tabircilerine göreyse, duşta beyaz yılan görmek yüksek mertebelere ve iş a…

Duşta beyaz yılan görmek, kişinin zayıf düşmanlarını temsil eder. Kişi şayet hayalinde beyaz yılan öldürdüğünü görürse bu, düşmanına karşı galip geleceği manasını taşır. Kimi düş tabircilerine göreyse, duşta beyaz yılan görmek yüksek mertebelere ve iş açısından yeterli bir kara delalet eder. Keyifli ve huzurlu bir ömür ile birlikte vermesi gereken zekat üzerinden iyi bir iş yapmasını anlatan bir duştur.

DUŞTA BEYAZ YILAN GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta beyaz yılan görmek bununla birlikte, farklı düş yorumcularına nazaran, kişinin düşmanının çok yakında olduğu fakat bu düşmanın çok fazla tesir gücüne sahip olmadığı halinde yorumlanır.

Duşta beyaz yılan gören kişinin yakın etrafında ona dostmuş üzere görünen fakat kötülüğünü isteyen arka niyetli şahıslar yani düşmanlar vardır.

Hayalde beyaz yılan görmek, kimi alimlere nazaran, hayal sahibinin ekonomik külfetleri geride bırakacağına ve refaha ereceğine delalet eder.

HAYALDE BEYAZ YILAN SOKMASI GÖRMEK

Duşta beyaz yılan sokması görmek, ikaz niteliğindedir ve rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde çok dikkatli olması gerektiğine ve haram olan şeylerden uzak durması gerektiğine işaret eder.

HAYALDE BEYAZ YILANDAN KORKTUĞUNU GÖRMEK

Hayalde beyaz yılandan korktuğunu görmek, kişinin hasretini çektiği şeylere kavuşacağına ve hasretlerin son bulacağına delalet eder.

DUŞTA BEYAZ YILANLA KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Duşta beyaz yılanla konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin iman olarak yüksek ve ibadet ehli beşerlerle yakınlık kuracağına, dostlarla sohbet etmeye ve anlayışa işaret eder.

DUŞTA BEYAZ YILAN ETİ YEDİĞİNİ GÖRMEK

Duşta beyaz yılan eti yediğini görmek, düş sahibinin eline mal geçeceği formunda yorumlanır. Şayet kişi hayalde çiğ beyaz yılan eti yediğini görmüş ise bu, muvaffakiyetler elde edeceğine, yararının artacağına ve düşmanının malından istifade edeceğine delalet eder.

DUŞTA BEYAZ YILAN ÖLDÜRDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Duşta beyaz yılan öldürdüğünü görmek, hayır ve nimet olarak tabir edilir. Duşta beyaz yılan öldürdüğünü gören kişi makûs huylu birine karşı galip gelecek demektir.

DUŞTA BEYAZ YILANDAN KAÇMAK

Hayalde beyaz yılandan kaçmak müjdeli bir haber almak üzerine yorumlanır. Birebir vakitte hayal sahibinin yaşadığı bir hastalıktan yakın vakitte kurtulacağı üzerine işaret etmektedir. Bu hastalık kendisini de olabilir ya da sevdiği rastgele birinde yaşanabilir. Ayrıyeten güzel bir maddi mal varlığı üzerinden de yorumlanmaktadır.

HAYALDE BEYAZ YILAN TUTMAK

Duşta beyaz yılan tutmak iş konusunda uygun bir mertebeye ulaşmak manasına gelmektedir. Şayet bir işyerinde çalışıyorsa kişi daha yüksek mevkilere ulaşacak ve çıkarını da artıracaktır. Birebir vakitte yararlı ve bereketli bir devir yaşayacağı üzerine rivayet edilir. Elde ettiği karı ailesiyle birlikte memnun formda harcayacağına, birebir vakitte muhtaç olan insanlara yardım edeceğine de delalet eder.

HAYALDE BEYAZ YILAN SOKMASI

Hayalde beyaz yılan sokması düş sahibinin kimi durumlar karşısında dikkatli olması gerektiğini uyaran bir duştur. Bilhassa yasak olan birtakım şeylerden uzak durması, aksi takdirde bunlardan önemli ziyan göreceği üzerine söz edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.