Rüyada beyaz çiçek görmek iyi midir, kötü müdür? Güzel gelişmelerin habercisi

Duşta beyaz çiçek görmek, hem özel hayatta hem de çalışma hayatında beklenen hoş gelişmelere tabir edilir. Hayalde beyaz çiçek koklamak, beyaz …

26.12.2021
Rüyada beyaz çiçek görmek iyi midir, kötü müdür? Güzel gelişmelerin habercisi

Duşta beyaz çiçek görmek, hem özel hayatta hem de çalışma hayatında beklenen hoş gelişmelere tabir edilir. Hayalde beyaz çiçek koklamak, beyaz çiçek buketi görmek ve beyaz çiçek açmış görmek farklı manalara sahiptir.RÜYADA BEYAZ ÇİÇEK GÖRMEK NE DEMEK?R…

Duşta beyaz çiçek görmek, hem özel hayatta hem de çalışma hayatında beklenen hoş gelişmelere tabir edilir. Hayalde beyaz çiçek koklamak, beyaz çiçek buketi görmek ve beyaz çiçek açmış görmek farklı manalara sahiptir.

HAYALDE BEYAZ ÇİÇEK GÖRMEK NE DEMEK?

Hayalde beyaz çiçek görmek, düş sahibinin ailesinin ve yuvasının memnunlukla dolacağına, keyifli ve huzurlu günlerin yaşanacağına daima hayali kurulan şeylerin gerçekleşeceğine delalet eder. Bu beklenen şeyler, bekarlar için güzel bir evlilik, evli bireyler için iyi bir evlat olabilir.

Bununla birlikte iş hayatında meydana gelecek gelişmeler, kişi ticaret işi ile uğraşıyorsa, yararı artar, kısmeti açılır. Bolluk ve rahmet hâkim olur. Düşünde beyaz çiçek gören kişi şayet bir kurumda çalışıyorsa, bu hayal, yeni projelere atım atmaya, muvaffakiyetlerinin üstleri tarafından takdir edileceğine, terfi edeceğine yahut mevkiinin yükseleceğine işaret eder.

HAYALDE BEYAZ ÇİÇEK BUKETİ GÖRMEK

Hayalde beyaz çiçek buketi görmek, düş sahibinin çalışma hayatında elde ettiği muvaffakiyetlerinin özel hayatına da sirayet edeceği, aile içinde memnunluk, bolluk ve rahmet olacağı formunda yorumlanır. Kişi ve ailesi, borçlarından kurtulur, tüm dehşetlerinden emin olur.

Duşta beyaz çiçek buketi görmek, iş ömründe muvaffakiyet ile gerçekleşen projelerin yeni projelere yol açacağına ve buradan da büyük kar sağlayacağına delalet eder. Tıpkı vakitte hayalde görülen beyaz çiçek buketi, yeni haberler almaya ve bu haberler sayesinde hayal sahibinin sevince boğulmasına işaret eder.

DUŞTA BEYAZ ÇİÇEK KOKLAMAK

Duşta beyaz çiçek koklamak, şahsa düşünce veren, sırtında bir yük haline gelen kederlerden kısa müddet içinde kurtulacağı biçiminde yorumlanır. Kişinin uykularını kaçıran üzücü olaylar geride kalır, keyifli ve huzurlu günlere kavuşur.

DUŞTA BEYAZ ÇİÇEK AÇMIŞ AĞAÇ GÖRMEK

Duşta beyaz çiçek açmış ağaç görmek, kişinin yararını bollaşacağına ve işlerinin yoluna gireceğine delalet eder.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.