Rüyada babanın öldüğünü görmenin tabiri nedir? Sağlıklı ömre işaret

Hayalde babanın ölmesi, birçok vakit olumlu olarak tabir edilir. Düş sahibinin ailesinde sıhhat sorunu yaşayan varsa küçük rahatsızlıklar büyük …

11.01.2022
Rüyada babanın öldüğünü görmenin tabiri nedir? Sağlıklı ömre işaret

Hayalde babanın ölmesi, birçok vakit olumlu olarak tabir edilir. Düş sahibinin ailesinde sıhhat sorunu yaşayan varsa küçük rahatsızlıklar büyük hastalıklara dönüşmez. Bilhassa rüyayı gören kişinin babası çok sağlıklı bir ömür geçirir. Hayalde babanın öldüğü…

Hayalde babanın ölmesi, birçok vakit olumlu olarak tabir edilir. Düş sahibinin ailesinde sıhhat sorunu yaşayan varsa küçük rahatsızlıklar büyük hastalıklara dönüşmez. Bilhassa rüyayı gören kişinin babası çok sağlıklı bir ömür geçirir. Hayalde babanın öldüğünü görmekle ilgili olarak babanın ağladığını görmek ve ağlamak, babanın öldüğünü haber aldığını görmek üzere farklı hayal tabirleri de bulunuyor.

DUŞTA BABANIN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta babanın öldüğünü görmek, hayal sahibinin babasının hasta ise sıhhat bulacağına, kişinin babasının sıhhatinin yerinde olacağına ve uzun bir hayat süreceğine delalet eder.

Kimi hayal yorumcularına nazaran ise, hayal sahibinin babasına kırgın olduğu birtakım olayların yaşandığına, kişinin yaşadıklarından ötürü babasını sorumlu tuttuğuna işaret eder. Kişi babasına karşı öfke duymaktadır. Yaşadığı mutsuzluk ve başarısızlığı babasının hallerine bağlamaktadır.

HAYALDE BABANIN ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK VE AĞLAMAK

Duşta babanın öldüğünü görmek ve ağlamak, hayal sahibinin babası ile ortasının çok uygun olacağına, hayat uzunluğu babasına sevgi besleyip hürmet duyacağına ve babasının sıhhatinin yerinde olacağına delalet eder.

HAYALDE BABANIN ÖLDÜĞÜNÜ DUYMAK VE AĞLAMAK

Hayalde babanın öldüğünü duymak ve ağlamak, rüyayı gören kişinin, babasından uygun haberler almaya, büyük sevinç duymaya ve hayal sahibinin babası ile doya doya vakit geçireceğine işaret eder. Gerçek hayatta kişinin babasının öldüğünü duyması ne kadar keder verici bir olaysa, hayalde babanın öldüğünü duymak ve ağlamak o derece hoş ve memnunluk vericidir.

DUŞTA BABANIN ÖLDÜĞÜNÜ HABER ALDIĞINI GÖRMEK

Duşta babanın öldüğünü haber aldığını görmek, pek güzel bir hayal değildir. Hayal sahibinin arka arda makûs olaylar yaşayacağı ve bu yüzden ağlayacağı manasını taşır. Bu hayal, kişinin keyfinin kaçmasına, ağzının tadının bozulmasına ve kaygıları nedeniyle hastalanmasına işaret eder.

HAYALDE BABANIN ÖLDÜĞÜNÜ BİLMEK

Hayalde babanın öldüğünü bilmek, hayal sahibinin hasta olan babasının şifa bulacağı, ayağa kalkmasıyla birlikte, yenidönemli ölçüde yararlar elde edeceği ve baba ve evladın birlikte çok daha âlâ yerlere geleceği biçiminde yorumlanır.

ÖLEN BABAYI DUŞTA GÖRMEK

Duşta ölen babasını gören kimse babasının ruhu açısından yoksula bir sadaka vermelidir. Duşta ölen babasını gören kişi manevi olarak iç huzura erişmeye çalışmalı ve ailesini ya da kendisini huzursuz eden mevzulardan uzak durmalıdır. Ekseriyetle hayal alimleri düşünde ölen babasını gören kimseler için babanın ruhu ismine bir sadaka vermeyi gerekli görürler. Bu düş huzursuzluk veren bir hayal olmamakla birlikte kişinin rahatlaması için de bir fırsattır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.