Önce elektrik kablolarını sonra arabayı çaldılar

Aydın’ın Didim ilçesinde bir elektrikçi dükkanına giren iki hırsız, evvel iş yerindeki elektrik kablolarını, akabinde da park halindeki aracı …

22.12.2021
Önce elektrik kablolarını sonra arabayı çaldılar

Aydın’ın Didim ilçesinde bir elektrikçi dükkanına giren iki hırsız, evvel iş yerindeki elektrik kablolarını, akabinde da park halindeki aracı çalarak ortadan kayboldu.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Didim ilçesinde bir elektrikçi dükkanına giren iki hırsız, evvel iş yerindeki elektrik kablolarını, akabinde da park halindeki aracı çalarak ortadan kayboldu.

Olay, Yeni Mahalle 821 sokak üzerindeki bir elektrikçide meydana geldi. Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, gece geç skent aydın haberleritlerde elektrikçiye gelen iki hırsız, kapıdaki kilidi kırarak içeri girdi. Hırsızlar birinci olarak iş yerindeki alarm aparatını kırıp devre dışı bırakırken, daha sonra da içeride bulunan elektrik kablolarını çaldı. Hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızların giydikleri mont ve maske ile yüzlerini kapadıkları görüldü.

Park halindeki arabası de çaldılar

30 bin TL ziyana uğrattılar

İş yeri sahibi Oktay Demircioğlu olayı sabah fark ettiklerini belirterek, “Olay anı güvenlik kameralarına yansımış. Daha evvel bir defa de iş yerime hırsız girmişti, bu ikinci oldu. Kablolarımı çalmışlar. Ayrıyeten sokakta park halinde olan bir aracı da çalarak ortadan kaybolmuşlar. 30 bin TL’ye yakın ziyanım var. Emniyet güçleri inceleme yaptı. Kendilerine şikayetçi oldum. Umarım kısa müddette bulunur ve ziyanımı karşılama imkanım olur” diye konuştu. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.