Okul sporları voleybol grup müsabakaları Manisa’da başladı

– Okul sporları voleybol küme karşılaşmaları Manisa’da başladı Gençlik ve Spor Bakanlığının, “Okul Sporları 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı” fkent …

08.01.2022
Okul sporları voleybol grup müsabakaları Manisa’da başladı

– Okul sporları voleybol küme karşılaşmaları Manisa’da başladı Gençlik ve Spor Bakanlığının, “Okul Sporları 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı” fkent aydın haberleriliyet programında yer alan Okul Sporları Yıldız Kız ve Erkek Voleybol Küme Karşılaşmaları Manisa’da başladı.

MANİSA (rehberaydin.com) – – Okul sporları voleybol küme karşılaşmaları Manisa‘da başladı

MANİSA – Gençlik ve Spor Bakanlığının, “Okul Sporları 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı” fkent aydın haberleriliyet programında yer alan Okul Sporları Yıldız Kız ve Erkek Voleybol Küme Karşılaşmaları Manisa‘da başladı. Aydın, Bursa, İzmir, Kütahya, Manisa, Denizli, Kocaeli ve Muğla vilayetlerinden toplam 168 atletin iştirak sağladığı karşılaşmalar, Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen açılış seremonisiyle başladı.

Manisa Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğünün mesken sahipliğinde Atatürk Spor Salonu ve Çok Gayeli Spor Salonu’nda düzenlenen karşılaşmalarda kızlarda 8 kadro, erkeklerde 6 grup çaba ediyor. 9 Ocak Pazar günü sona erecek karşılaşmalar sonunda dereceye giren gruplar, Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.

Okul Sporları Daire Lideri Osman Gümüş, Manisa Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Yunus Öztürk ile birlikte birinci gün oynanan karşılaşmaları izledi. Sportmen ve antrenörlere muvaffakiyetler dileyen Okul Sporları Daire Lideri Osman Gümüş, karşılaşmaların fair play çerçevesinde geçmesi temennisinde bulunarak, “Çocuklarımızın sağlıklı büyümesi, gelişmesi, özgüvenli olması ve derslerindeki başarısı için spor yapmalarını çok önemsiyoruz. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak tüm gençlerimizin yanındayız. Karşılaşmalara mesken sahipliği yapan Manisa Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğümüze ve emeği geçenlere teşekkür eder, iştirakçi tüm atletlerimize, antrenörlerimize ve hakemlerimize muvaffakiyetler dilerim.” dedi.

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.