Oğlunu öldüren baba intihar etmeden önce sosyal medyada paylaşım yaptı: Oğlumu onların ellerine bırakmam

Aydın’da 20 yaşındaki oğlunu tüfekle ensesinden vurarak öldüren baba, daha sonra toplumsal medyada hesabından “Oğlum Orhan da benim üzere rezil …

22.06.2022
Oğlunu öldüren baba intihar etmeden önce sosyal medyada paylaşım yaptı: Oğlumu onların ellerine bırakmam

Aydın’da 20 yaşındaki oğlunu tüfekle ensesinden vurarak öldüren baba, daha sonra toplumsal medyada hesabından “Oğlum Orhan da benim üzere rezil olmasın. Beni rezil ettiler. Oğlum Orhan’ı onun için yanımda götürüyorum. Vebali, günahı boynuma. Oğlumu onlar üzere istikrarsız insanların eline bırakamam” paylaşımında bulundu. Paylaşımı yaptıktan sonra baba, tıpkı silahla intrehberaydin.comr etti.

Karacasu ilçesinde Eşiyle boşanma evresinde olduğu belirtilen çiftçi Ümit Çaka, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tapu ve Kadastro Kısmı’ndan mezun olan ve 18 Haziran’da konuta dönen oğlu Orhan Çaka’yı av tüfeğiyle ensesine ateş ederek öldürdü.

“OĞLUMU ONLARIN ELLERİNE BIRAKMAM”

Ümit Çaka, daha sonra toplumsal internet hesabından “Oğlum Orhan da benim üzere rezil olmasın. Beni rezil ettiler. Oğlum Orhan’ı onun için yanımda götürüyorum. Vebali, günahı boynuma. Oğlumu onlar üzere istikrarsız insanların eline bırakamam” paylaşımında bulundu.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI SONRASI İNTrehberaydin.comR ETTİ

Ümit Çaka, tıpkı tüfekle hayatını son verdi . Silah seslerini işiten komşuların ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sıhhat takımları sevk edildi. Sıhhat gruplarının yaptığı denetimde baba-oğulun hayatlarını yitirdiği belirlendi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Jandarma ve savcının olay yerindeki incelemelerinin akabinde baba-oğulun cansız vücutları Karacasu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

aydın haberleri / rehberaydin.com – 3. Sayfa

Oğlu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.