Nazilli Elektrikçiler Odası’nda birinci aday Yarangünü oldu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2022 yılı başında yapılacak olan esnaf odaları seçimlerinde adaylar da birer birer ortaya çıkmaya devam ederken …

07.12.2021
Nazilli Elektrikçiler Odası’nda birinci aday Yarangünü oldu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 2022 yılı başında yapılacak olan esnaf odaları seçimlerinde adaylar da birer birer ortaya çıkmaya devam ederken, Nazilli Elektrik, Elektronik, Sıhhi Tesisat, Skent aydın haberlerit ve Radyo Tamircileri Esnaf Odası başkanlık adaylığını açıklayan birinci isim Abdurrahman Yarangünü oldu.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Nazilli ilçesinde 2022 yılı başında yapılacak olan esnaf odaları seçimlerinde adaylar da birer birer ortaya çıkmaya devam ederken, Nazilli Elektrik, Elektronik, Sıhhi Tesisat, Skent aydın haberlerit ve Radyo Tamircileri Esnaf Odası başkanlık adaylığını açıklayan birinci isim Abdurrahman Yarangünü oldu. Yarangünü, “Sorun değil tahlil odaklı bir idare için adayız” dedi.

Nazilli’de uzun yıllardır anahtarcılık mesleğini yürüten Abdurrahman Yarangünü’nün, Nazilli Belediyesine ilişkin işletmelerden olan Hangar Kafe Restoranda verdiği kahvaltıyla Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat Skent aydın haberlerit Radyo Tamircileri Odası’na Lider adayı olduğunu açıkladı. Yarangünü’nün düzenlediği kahvaltıya, bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcisi ile çok sayıda oda üyesi esnaf katıldı.

“Sorun değil tahlil odaklı bir idare için adayız”

Oda lider adayı Nazillili esnaf Abdurrahman Yarangünü yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik daveti yaparak sorun değil tahlil odaklı çalışacaklarını vurguladı. Yarangünü, “Yeni çalışmalara imza atmak, odamızı daha güçlü hale getirmek, sorun değil tahlil odaklı bir anlayışı yaşamak ve yaşatmak için aday oldum. Birlik ve beraberlik içinde kol kola yeni çalışmalara imza atmak, odamızı daha güçlü hale getirmek, sorun değil tahlil odaklı bir anlayışı yaşamak ve yaşatmak için aday oldum. 17’inci yılıma adım attığım dalımızdaki bilgi ve birikimlerimi deneyimli büyüklerimizle paylaşarak daha güçlü daha verimli hale geleceğiz. Etkin bir oda olacağız herkesin fikrine bedel vereceğiz. En ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmayacağız zira birlikte yükseleceğiz birlikte deva olacağız, birlikte tahlil olacağız. ‘Yapacağız, edeceğiz’ diyorum zira bu yola ben değil ‘Biz’ anlayışıyla çıkıyorum. Odamıza bağlı meslek gruplarımızın ne çeşit problemler yaşadığını ne tıp sorunlarla baş başa kaldığını biliyorum. Problemlere takılı kalmadan ortak bir tahlil anlayışı ile tertemiz bir çalışma alanı oluşturacağız. Bir buçuk yılı aşkın müddettir tüm esnaflarımızın, tüm insanlığın ve tüm dünyanın etkilendiği korona virüs salgın hastalığı, mkent aydın haberlerilesef işlerimizi olumsuz etkiledi. Sıhhatimizin kederine düştük. Bunun yanında geçim kederi de farklı bir meşakkat. Şükür ki yeni olağanlaşma süreci ile yepisyeni bir periyoda adım attık kıymetli ölçüde duam. Rabbim bu üzere problemleri bizlere bir daha yaşatmasın Odamızın kuruluşundan bu vakte kadar hizmetinde bulunan tüm liderlerimizden idarelerinden ve çalışanlarımızdan Allah razı olsun. Her devrin kendine nazaran kesinlikle zorlukları olmuştur ve bu günlere gelinmiştir. Yola çıktığım bu hizmet yarışında ortak bir iştirak ortak bir idare anlayışı ve dayanışma ruhu ile hizmet bayrağını layık olduğu yere doruğa taşıyacağız koltuğa değil hizmete ve misyona talebim. Bu hoş hizmet yarışı odamız için en güzel hizmet için kazanan odamız ve esnafımız olsun” dedi.

Nazilli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Dursun Öztunç da konuşmasında 2022 yılı içerisinde yapılacak olan esnaf odaları seçimlerinin tüm ilçeye iyi olmasını dileyerek, birlik ve beraberlik daveti yaptı. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.