Nazilli Elektrikçiler Odası’nda Başkan Akyol, göreve yeniden talip oldu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde en fazla üyeye sahip esnaf odaları ortasında yer alan Nazilli Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat Skent aydın haberlerit …

16.12.2021
Nazilli Elektrikçiler Odası’nda Başkan Akyol, göreve yeniden talip oldu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde en fazla üyeye sahip esnaf odaları ortasında yer alan Nazilli Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat Skent aydın haberlerit Radyo Tamircileri Odası Lideri Mehmet Akyol, 16 Ocak 2021 tarihinde yapılacak olan olağan genel konsey öncesi tekrar aday olduğunu açıkladı.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın’ın Nazilli ilçesinde en fazla üyeye sahip esnaf odaları ortasında yer alan Nazilli Elektrik Elektronik Sıhhi Tesisat Skent aydın haberlerit Radyo Tamircileri Odası Lideri Mehmet Akyol, 16 Ocak 2021 tarihinde yapılacak olan olağan genel konsey öncesi tekrar aday olduğunu açıkladı.

Nazilli’de 16 Ocak Pazar günü yapılacak olan Nazilli Elektrik, Elektronik, Sıhhi Tesisat, Skent aydın haberlerit Radyo Tamirciliği, Fotoğraf, Klima, Bobinaj vb. Esnaf ve Sanatkarlar Odası 24. Genel Şurası öncesi mevcut lider Mehmet Akyol, tekrar başkanlığa aday olduğunu duyurdu. Odanın hizmet binasında gerçekleştirilen adaylık açıklamasında Akyol, yeni idaresinde yer alacak olan isimlerle basın mensuplarının karşısına çıktı. Basın toplantısında genel konseyin güzel olmasını dileyen Akyol, 4 yıllık başkanlık devrinde yaptığı hizmetleri sıraladı. Misyonu müddetince verdiği kelamların neredeyse tamamını yerine getirdiği tabir eden Lider Akyol, “Bir evvelki olağan genel heyetimizde kelam verdiğimiz üzere Odamızın kendi malı olan hizmet binasına taşındık. Hizmet binamızı üyelerimize yakışır bir hale getirmek için mobilya ve döşemelerini yeniledik. Tekrar vkent aydın haberleritlerimizin içinde yer alan kayıt dışı çalışanların kayıt altına alınması için gerekli çalışmaları yaptık ve odamıza 302 yeni üye kazandırdık. Elektrikçi üyelerimizin düşüncelerini gidermek için Odamıza 1 işçi alımı daha yaparak elektrik tesisat projelerini Odamızda çizmeye başladık ve üyelerimize maddi manada kar sağladık. Bu bağlamda üyelerimize daha âlâ hizmet verebilmek için bilgisayar ve yazıcılarımızı yeniledik. Pandemi sürecinde sokağa çıkma yasağında odamızı açık tutarak üyelerimize vazife evraklarını hazırlayıp çalışma müsaade kağıtlarını çıkarttık” dedi.

Üyelerine hizmet için çok çalıştıklarını söz eden Lider Akyol, yaptıkları birçok çalışmayı da aktardıktan sonra rakiplerine muvaffakiyet dileklerinde bulunmayı da ihmal etmedi. Akyol, “Bugüne kadar yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır. Bu hoş çalışmalarımıza yeni halkalar eklemek için tekrar Odamız Başkanlığına aday olduğumu açıklamak isterim. Aday olan arkadaşlara muvaffakiyetler dilerim. Genel konseyimizin tüm üyelerimize ve Nazilli’mize hayırlara vesile olmasını Aziz Allah’tan niyaz ederim” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.