NAZİLLİ BELEDİYESPOR TESİSLERİNDE ÇIKAN YANGIN KORKUTTU

AYDIN’da, Nazilli Belediyespor’a ilişkin altyapı tesislerinin yemekhane kısmında yangın çıktı. NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – AYDIN’da …

15.12.2021
NAZİLLİ BELEDİYESPOR TESİSLERİNDE ÇIKAN YANGIN KORKUTTU

AYDIN’da, Nazilli Belediyespor’a ilişkin altyapı tesislerinin yemekhane kısmında yangın çıktı.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – AYDIN’da, Nazilli Belediyespor’a ilişkin altyapı tesislerinin yemekhane kısmında yangın çıktı. Tesiste kalan futbolcular tahliye edilirken, yangın itfaiye gruplarınca söndürüldü.

Yangın, skent aydın haberlerit 21.00 sıralarında Nazilli’de Yeni Sanayi Mahallesi’nde bulunan Nazilli Belediyespor’a ilişkin altyapı tesislerinde çıktı. Şimdi bilinmeyen nedenle yemekhane kısmında çıkan yangını gören tesisteki bir sportmen, durumu itfaiye ve polis gruplarına bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis takımları etraf güvenliğini alıp tesiste kalan futbolcuları tahliye ederken, itfaiye takımları ise yangına müdahalede bulundu. Yangın, grupların müdahalesiyle kısa müddette denetim altına alınarak söndürüldü. Tesisin yemekhane kısmında hasar meydana geldi.

LİDER İNCELEMEDE BULUNDU

Tesislere gelerek incelemede bulunan Nazilli Belediyespor Lideri Soner Yelkovan, Aydın Büyükşehir Belediyesinin Kuşadası ilçesinde Meclis toplantısı vardı. Oradaydık, geri dönerken yolda öğrendik. Ancak akıbetini bilmiyoruz. Artık soğutma çalışmaları ve içerideki havanın ve dumanın boşaltılmasından sonra durum aşikâr olacak. Bizim iddiamız elektrik kontağı. Bugün yeni bir makine gelmişti. O çalıştırılmış olabilir. Ondan olabilir lakin net bilgi birazdan arkadaşlar içeriye girdikleri vakit netleşir. Allah’tan büyümeden Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye takımları anında müdahale ettiler. Yalnızca yemekhanenin yemek dağıtılan kısmında olan bir durum. Yemek yapılan yerde bir sorun yok. Bir atletimizin fark etmesi ile olay bastırılıyor. Son durumu da birazdan içeriye girdiğimizde daima bir arada görürüz dedi.

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.