Nazilli Belediyesi yol çalışmaları ile rekor kırıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları; Yıldıztepe Mahallesi 28/4 ve 28/8 Sokak’ta yol bakım, tamir ve parke taşı döşeme çalışmalarına …

18.12.2021
Nazilli Belediyesi yol çalışmaları ile rekor kırıyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları; Yıldıztepe Mahallesi 28/4 ve 28/8 Sokak’ta yol bakım, tamir ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları; Yıldıztepe Mahallesi 28/4 ve 28/8 Sokak’ta yol bakım, tamirat ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Merkez mahallelerde çalışmalarına devam eden Nazilli Belediyesi grupları, son olarak Yıldıztepe Mahallesi 28/4 ve 28/8 Sokak’ta yol yenileme fkent aydın haberleriliyetlerine başladı. Kanalizasyon ve su altyapısı Aydın Büyükşehir Belediyesi grupları tarafından yenilenen yolda, üst yapıyı büsbütün kazıyarak stabilizesini yapan Nazilli Belediyesi takımları bordür döşeme süreçlerine ise sürat verdi.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan, “Kırsal mahallelerimizde olduğu üzere kent merkezimizde de yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Elektrik, doğalgaz, internet, telefon ve kanalizasyon alt yapısı tamamlanan tüm sokaklarımızda yenileme süreçlerimizi gerçekleştirdik. Yıldıztepe Mahallemizde bilhassa mahalle içi yollarda kullanım kaynaklı deforme olan, eskiyen sokaklarımız var. Kelam verdiğimiz üzere altyapısı tamamlanan yollarımızı en yeterli biçimde yenilemeye devam ediyoruz. Saha takımlarımızın incelemeleri ve gereksinim ivediliği doğrultusuna kentimizin tüm noktalarını bir bir yenileyeceğiz” sözlerini kullandı. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.