Nazilli Belediyesi Esenköy’de yolları yeniliyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları, Esenköy Mahallesi’nde yaklaşık 2 bin 500 metre kadar kare alanda yol bakım ve tadilat çalışması …

21.12.2021
Nazilli Belediyesi Esenköy’de yolları yeniliyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları, Esenköy Mahallesi’nde yaklaşık 2 bin 500 metre kadar kare alanda yol bakım ve tadilat çalışması gerçekleştirdi.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları, Esenköy Mahallesi’nde yaklaşık 2 bin 500 metre kadar kare alanda yol bakım ve tadilat çalışması gerçekleştirdi.

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yol çalışmalarına sürat veren Nazilli Belediyesi takımları, ilçe genelinde bakım, tamirat ve tadilat fkent aydın haberleriliyetlerine devam ediyor. Kent merkezine 13 kilometre kadar uzaklıkta bulunan Esenköy Mahallesi’nde alt yapı çalışmaları tamamlanan mahalle içi yollarda tadilat yapan takımlar, yaklaşık 2 bin 500 metre kadarkare alanı baştan sona yeniledi.

Aydın Valiliği Yatırım İzleme ve oordinasyon Başkanlığı(YİKOB) ve Aydın Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Esenköy’de mahalle sakinlerinin taleplerinin bir bir yerine getirildiğini söz eden Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan; “YİKOB tarafından mahallemiz içerisinde yer alan yollarımızın bir kısmı yenilendi. Öncesinde belediye gruplarımız tarafından kelam gelimi edilen noktaların tesviyeleri gerçekleştirildi. Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından içme suyu sınırı yenilenen yollarımızda ise bakım çalışmaları gruplarımızca yapıldı. Bunun bununla birlikte ayrıyeten kullanım kaynaklı deformelerin yaşandığı noktalar saha takımlarımız tarafından tespit edilerek yaklaşık 2 bin 500 alanda bakım, tamir ve tadilat süreçleri yapıldı. Çalışmalarından ötürü tüm gruplarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Dayanaklarından ötürü Lider Özcan’a teşekkür eden Mahalle Muhtarı Ali Küçük, “Şuanda 2 başka noktada parkımız yapılıyor. Yollarımız yenilendi. Tamirat çalışmalarımız devam ediyor. Liderimizden ve takımından Allah razı olsun” kelamlarını kaydetti. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.