Nazilli Belediyesi ekipleri deprem bölgesinde

Merkez üssü Aydın’ın Nazilli ilçesi Bekirler Mahallesi olan ve skent aydın haberlerit 08.53’de gerçekleşen 3.9 şiddetindeki zelzelenin akabinde …

23.03.2022
Nazilli Belediyesi ekipleri deprem bölgesinde

Merkez üssü Aydın’ın Nazilli ilçesi Bekirler Mahallesi olan ve skent aydın haberlerit 08.53’de gerçekleşen 3.9 şiddetindeki zelzelenin akabinde Nazilli Belediyesi grupları harekete geçti.

NAZİLLİ, AYDIN (rehberaydin.com) – Merkez üssü Aydın’ın Nazilli ilçesi Bekirler Mahallesi olan ve skent aydın haberlerit 08.53’de gerçekleşen 3.9 şiddetindeki zelzelenin akabinde Nazilli Belediyesi grupları harekete geçti.

Kısa müddette zelzelenin meydana geldiği Bekirler Mahallesi ulaşan takımlar, hayvan damı, yol, toplumsal alanlar ve konutlarda tek tek incelemelerde bulundu. Rastgele bir can ve mal kaybının yaşanmadığı bölgede, Sıhhat İşleri Müdürlüğü’ne bağlı takımlar, Mahalle Muhtarı Mustafa Budak ile irtibata geçerek mahalle sakinleri ile görüştü.

Dayanaklarından ötürü Nazilli Belediyesi takımlarına ve Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan’a teşekkür eden Muhtar Budak; “Sabah erken skent aydın haberleritlerde mahallemizde yaşanan zelzelenin şokunu daima birlikte yaşadık. Köyümüzde hayli şiddetli hissedilen zelzeleden kısa mühlet sonra Nazilli Belediyesi bölgeye ulaştı. Allah hepsinden razı olsun. Tabibimiz geldi, bizlerle tek tek görüştü. Belediyemizin takviyesini yakından hissettik. Herkese gelmiş geçmiş olsun” diye konuştu. – AYDIN

aydın haberleri / Mahallî

Belediye,Mahalle,Nazilli ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.