Mobil Ofis Davutlar Mahallesi’nde

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Davutlar Mahallesi Temsilciliği’nde partililerle bir ortaya geldi. KUŞADASI …

01.02.2022
Mobil Ofis Davutlar Mahallesi’nde

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Davutlar Mahallesi Temsilciliği’nde partililerle bir ortaya geldi.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Davutlar Mahallesi Temsilciliği’nde partililerle bir ortaya geldi. CHP’nin büyük bir aile olduğunu belirten Lider Ömer Günel, partililere Kuşadası Belediyesi’nin Davutlar ve Güzelçamlı Mahallelerinde yaşama geçireceği projeler hakkında bilgi verdi.

Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, kentin farklı mahallerinde vatandaşlarla buluşarak fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor. Lider Ömer Günel’in bu kapsamda son durağı CHP Davutlar Mahallesi Temsilciliği oldu. Mahalle Temsilcisi Metin Ergül ve partililerle bir ortaya gelen Lider Ömer Günel’e belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Kuşadası CHP İlçe Başkanlığı idare şurası üyelerinin de yer aldığı görüşmede Kuşadası Belediyesi tarafından yaşama geçirilen projeler ele alındı.

Davutlar Mahallesi’ndeki partilileriyle bir ortaya gelmekten ötürü büyük bir memnunluk duyduğunu belirten Lider Ömer Günel, “Biz büyük bir aileyiz. Dün olduğu üzere yarın da daima birlikte omuz omuza gayret edeceğiz. Hoş günleri birlikte inşa edeceğiz. Bizler vazifeye geldiğimiz günden bugüne kadar hemşehrilerimize hizmet etmek için çalıştık. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte kentimize hoş şeyler kattığımıza inanıyorum. Çalışmalarımız bu doğrultuda aralıksız devam edecek” dedi.

CHP Davutlar Mahallesi Temsilcisi Metin Ergül ise “Ziyaretiniz bizleri çok keyifli etti. Tüm Kuşadası’nda olduğu üzere Davutlar Mahallesi’nde de çok hoş işlere imza atıyorsunuz. Uzun yıllardır çözülmeyen sıkıntılarımızı çözüyorsunuz. Hizmetlerinizden ötürü sizlere çok teşekkür ederiz” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi, Ömer Günel, Kuşadası, Davutlar, Siyaset, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.