Milletvekili Aydın: “2022’de de yatırımlarımız hız kesmeyecek”

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, 2021 yılını kıymetlendirerek, 2022 yılının da Giresun için yatırım yılı olacağını söyledi. GİRESUN …

31.12.2021
Milletvekili Aydın: “2022’de de yatırımlarımız hız kesmeyecek”

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, 2021 yılını kıymetlendirerek, 2022 yılının da Giresun için yatırım yılı olacağını söyledi.

GİRESUN (rehberaydin.com) – AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, 2021 yılını kıymetlendirerek, 2022 yılının da Giresun için yatırım yılı olacağını söyledi.

Milletvekili Aydın, 2022 yılında Giresun-Dereli-Şebinkarahisar Devlet Yolu, Kovanlık – Aydındere yolu üzere birçok proje çalışmalarının sürat kazanacağı bir yıl olacağını tabir ederek, “Küresel ölçekte tüm insanlığı etkileyen Pandemi münasebetiyle güç bir süreçten geçiyor olmamız takip ettiğimiz yatırım, proje ve hizmetlerin suratını kesmedi. İnşallah 2022 yılı Giresun için çok hoş hizmetlerin kazanılacağı bir yıl olacaktır. Bildiğiniz üzere, 2021 yılında kentimizin gelişimi açısından son derece kıymetli gördüğümüz yatırımları içerisinde barındıran birtakım projeler hayata geçirilmişti. İçerisinde istihdamı destekleyen çalışmalarıyla 2. Organize Sanayi Bölgesi bu yatırımların başında gelmekle birlikte ilimiz iktisadının bir lokomotifi pozisyonundadır. Bunun yanında Eğribel Tüneli bölge halkımızın yarım asırlık hayalidir. Yaz periyodunda gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde yıl sonunda bir tüpünün, 2022 yılı içerisinde ise tamamının hizmete geçeceği muştusunu vermiştik. 2021 yılının sonu itibariyle Doğu Karadeniz ile İç Anadolu bölgesi ortasında kıymetli bir koridor vazifesi üstelenen Eğribel Tüneli’nin bir tüpü açılmış durumdadır. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çotanak Spor Kompleksi de bu kentin kazanımları ortasında yer almaktadır” dedi.

-Giresun’un 2022 yılı projeleri

Giresun’da 2022 yılında da kıymetli projelerin gerçekleşeceği bir yıl olacağını da belirten Milletvekili Aydın, “2022 yılı Kovanlık – Aydındere yolu, Giresun-Dereli-Şebinkarahisar Devlet Yolu, Merkez Battı – Çıktı Yol Berbat projesi, Gençlik Merkezleri, 3. OSB, Batlama Yolu, Kapalı Spor Salonları, TOKİ Konutları, Millet Bahçeleri ve öteki bütün projeler içinde çalışmaların sürat kazanacağı bir yıl olacaktır. 2022 yılının iktisat ve dış siyaset başta olmak üzere her alanda yeni muvaffakiyetlerin yaşandığı bir sene olacağına yürekten inanıyoruz. Bu doğrultuda milletimize karşı olan ödevlerimizi yerine getirmek için tekrar ülkemiz ve milletimiz için daha fazla uğraş göstereceğiz. Giresunlu hemşerilerimiz için yatırım ve hizmetlerin takipçisi olacak, çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.

Bu his ve fikirlerle bir defa daha 2022 yılının sıhhat, memnunluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu. – GİRESUN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.