Miguel Crespo: “Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum”

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Miguel Crespo, Konyaspor karşısında çok güzel oynadıklarını ve galibiyeti hak ettiklerini söyledi …

21.03.2022
Miguel Crespo: “Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum”

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Miguel Crespo, Konyaspor karşısında çok güzel oynadıklarını ve galibiyeti hak ettiklerini söyledi.

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Miguel Crespo, Konyaspor karşısında çok güzel oynadıklarını ve galibiyeti hak ettiklerini söyledi.

Spor Toto Harika Lig’in 30. haftasında Fenerbahçe, Konyaspor’u 2-1 mağlup etti. Çabanın akabinde sarı-lacivertlilerin başarılı futbolcusu Miguel Crespo, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Galibiyeti hak ettiklerini belirterek kelamlarına başlayan Crespo, “Bu maçın güç olacağını biliyorduk. Maça da düzgün başladık, kazanma niyetiyle başlamıştık fakat 1-0 yenik duruma düştük. Lakin maçı çevirmeyi bildik. Sahiden çok savaştık, çok düzgün oynadık. Çok fazla konum ürettik, galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum” biçiminde konuştu.

“ÇOK MEMNUNUM EKİBE YARDIM EDEBİLDİĞİM İÇİN”

Her maçta elinden gelenin en uygununu vermeye çalıştığını aktaran Crespo, “Buraya ben transfer olduğumda daha evvelki kulüplerimde göstermiş olduğum mantaliteyi burada da göstermek istiyordum. Ben her vakit elimden gelenin en düzgününü yapmaya çalışırım. Buraya geldiğimde takımda çok fazla uygun oyuncu olduğunu biliyordum fakat vakitle kendimi göstereceğime inanıyordum. Çok memnunum ekibime yardım edebildiğim için. Taraftarımıza da takviyeleri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“TARAFTARIN TAKVİYESİ BİZİM İÇİN İTİCİ GÜÇ”

Taraftarın dayanağının ekip için ehemmiyetine de değinen Miguel Crespo, “Taraftarımızın takviyesi hiç kuşku yok ki çok kıymetli. Onların dayanağı bizim için itici güç oluyor. Bizi bu biçimde desteklemeye devam etsinler. Galatasaray maçından evvel 1 maçımız daha olacak. Alışılmış ki evvel o maçı düşünmemiz gerekiyor. Galatasaray maçı büyük bir maç olacak ve kazanmak için en uygun halde hazırlanacağız” tabirlerini kullandı.

“TAKIMIMIZ SON HAFTALARDA ÇOK DÜZGÜN ÇALIŞIYOR”

Son haftalarda ekip olarak performanslarının arttığına dikkat çeken Crespo, “Ben her vakit elimden gelenin en uygununu yapmaya çalışıyorum. Ekibime yardım etmem için koşmam gerekiyorsa koşuyorum. Oynamam gerekiyorsa oynuyorum. Bizim her maçta 3 puan almamız çok kıymetli. Zati ekibimiz da son haftalarda çok yeterli çalışıyor. Bunun da meyvelerini alıyoruz” cümlelerine yer verdi.

(Uygar Aydın/rehberaydin.com)

aydın haberleri / Yeni

Kadro,Crespo ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.