MHP’den Pasinler’e çıkarma

Esnaf, kurum ve vatandaş ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden MHP Erzurum Vilayet ve ilçe teşkilatları son olarak Pasinler ilçesine çıkarma …

31.12.2021
MHP’den Pasinler’e çıkarma

Esnaf, kurum ve vatandaş ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden MHP Erzurum Vilayet ve ilçe teşkilatları son olarak Pasinler ilçesine çıkarma yaptılar.

PASİNLER, ERZURUM (rehberaydin.com) – Esnaf, kurum ve vatandaş ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden MHP Erzurum Vilayet ve ilçe teşkilatları son olarak Pasinler ilçesine çıkarma yaptılar. MHP Genel Lider Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın’ın da iştirak sağladığı ziyarette partiye ağır ilgi gösterildi.

TBMM’de gösterdiği çalışkan yapısıyla dikkat çeken ve bu kapsamda fırsat buldukça Erzurum’da ziyaretler gerçekleştiren MHP Genel Lider Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Erzurum Vilayet Lideri Naim Karataş ve idaresi, İlçe teşkilatlarıyla birlikte Pasinler ilçesine çıkarma yaptı. Vatandaşlarla bir ortaya gelerek gündeme dair bahisleri pahalandıran Aydın ve Karataş ilçe muhtarlarıyla da problemler masaya yatırıldı.

MHP Genel Lider Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Erzurum Vilayet Lideri Naim Karataş parti yöneticileriyle birlikte, MHP İlçe Lideri Recep Zilbeyaz, İdeal Ocakları Lideri Erkan Yağar, Pasinler Kaymakamı Emre Zeyrek, Pasinler Belediye Lideri Ahmet Dölekli’yi makamlarında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde gündeme gelen hususları pahalandıran MHP Genel Lider Yardımcısı Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, “Ülkemizin aksi menfkent aydın haberleritleri doğrultusunda adım atmaya ve bilge önderimiz Devlet Bahçeli Beyin müsaadeden gitmeye devam edeceğiz. Bu güçlü sürecin de üstesinden gelerek ülkemizin bedellerine kıymet katacağız. Bu doğrultuda ittifakımızı koruyacağız ve daha hoş yarınlar için birliğimizi güçlendirme adımlarına sürat vereceğiz” dedi.

“Yolumuz güçlü Türkiye yoludur”

Daima koşan ve vatandaşın sıkıntılarını çözme uğraşında olan MHP Erzurum Vilayet Lideri Naim Karataş muhtarlarla yapılan görüşmede, “Ülkemiz büyük ve güçlü bir ülke. Daha güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya ve vatandaşlarla istişare etmeye devam edeceğiz. Sıkıntıların tahlili noktasında ki teşebbüslerimizde devam edecektir” halinde konuştu. – ERZURUM

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.