MHP kurmaylarından Aydın’da ‘Adım Adım 2023’ ilçe ziyaretleri

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları ile ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları’ çerçevesinde Aydın’da bir …

30.05.2022
MHP kurmaylarından Aydın’da ‘Adım Adım 2023’ ilçe ziyaretleri

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları ile ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları’ çerçevesinde Aydın’da bir ortaya gelen MHP’nin kurmayları 3 gün süren ziyaretlerini tamamladı.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları ile ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma programları’ çerçevesinde Aydın‘da bir ortaya gelen MHP’nin kurmayları 3 gün süren ziyaretlerini tamamladı. MHP Önderi Bahçeli’nin selamlarını ileten kurmaylar, 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakına takviye istedi.

Aydın ziyaretleri çerçevesinde MHP Genel Sekreter Yardımcısı İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MKYK Üyeleri Burak Pehlivan, Deniz Depboylu, Ahmet Savaş Çolak’a, Aydın Vilayet Lideri Haluk Alıcık, ilçe liderleri, İdeal Ocakları Lideri Hakan Karakuş, ocak liderleri ve partililer eşlik etti. Nazilli başta olmak üzere Aydın’ın tüm ilçelerini ziyaret eden heyet, Cumhur ittifakı belediye liderlerini başta olmak üzere birtakım ilçe kaymakamlarını, şehit ailelerini, STK’ları, oda liderlerini ve ülkücü şehitlerin mezarlarını ziyaret etti.

aydın haberleri / Siyaset

Aydın ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.