MHP heyetinden Söke’ye ziyaret

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ile beraberindekiler “Adım Adım 2023, Vilayet İl Anadolu” programı kapsamında Aydın’ın Söke …

05.12.2021
MHP heyetinden Söke’ye ziyaret

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ile beraberindekiler “Adım Adım 2023, Vilayet İl Anadolu” programı kapsamında Aydın’ın Söke ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

AYDIN (kent aydın haberleri) – MHP Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu ile beraberindekiler “Adım Adım 2023, Vilayet İl Anadolu” programı kapsamında Aydın‘ın Söke ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Osmanağaoğlu’nun bununla birlikte ayrıyeten ortalarında Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sadef’in de bulunduğu heyet Söke Ticaret Odası’ndaki temaslarının akabinde MHP Söke İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Burada bir konuşma yapan Osmanağaoğlu, MHP’nin Türk Milleti’nden aldığı güçle her vakit vazifeye hazır olduğunu söyledi.

Söke’de 25 yeni üyeye rozet takma merasimini gerçekleştirdiklerini aktaran Osmanağaoğlu, şöyle kounuştu:

“Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki belediye lideri olmadan, bakan ve milletvekili olmadan evvel insan olmak, adam olmak, adam üzere adam olmak lazımdır. Bu vesileyle ortamıza yeni katılan arkadaşlarımıza da güzel geldiniz diyorum. İnşallah bundan sonra rozet taktığımız arkadaşlarla yolumuza devam ederek Söke’de MHP’yi ileriye taşıyacağız.”

kent aydın haberleri / Musa Ölmez – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.