Memleket Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Sargın ve yönetimi görevden alındı

Memleket Partisi Aydın Vilayet İdaresi, Kuşadası İlçe Lideri Hasan Sargın ve ilçe idaresini misyondan aldı. KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com …

10.12.2021
Memleket Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Sargın ve yönetimi görevden alındı

Memleket Partisi Aydın Vilayet İdaresi, Kuşadası İlçe Lideri Hasan Sargın ve ilçe idaresini misyondan aldı.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Memleket Partisi Aydın Vilayet İdaresi, Kuşadası İlçe Lideri Hasan Sargın ve ilçe idaresini misyondan aldı.

Memleket Partisi Aydın Vilayet İdaresi olağan toplantısında flaş bir karara imza attı. Memleket Partisi Kuşadası İlçe Lideri Hasan Sargın ve idaresi genel merkezin onayı ve vilayet idaresinin oy çokluğuyla verdiği kararla vazifeden alındı.

“Emekleri için teşekkür ederiz”

Kararla ilgili bir açıklama yapan Memleket Partisi Aydın Vilayet Lideri Cavit Yenipazarlı, misyondan alınan Hasan Sargın ve idaresine bugüne kadarki olan hizmetleri için teşekkür ederek, “Genel merkezimizin onayıyla, Aydın Vilayet Başkanlığı olarak yapmış olduğumuz toplantıda idare olarak aldığımız karar sonucunda oy çokluğuyla Kuşadası İlçe İdaresi misyondan alınmıştır. Bugün Kuşadası’na giderek arkadaşlardan evrakları teslim aldım. Partimizde yorgunluktan ötürü bir nöbet değişimi yaşandı. Arkadaşlarımız partimizde çalışmaya devam edecekler. Hasan liderim sağ olsun her vakit misyona hazır olduğunu söz etti ve bir tatsızlık yaşanmadı. Partimizin yapılanmasında ve bugünlere gelmesinde göstermiş oldukları çabadan ve emeklerinden ötürü kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Vilayet idaresi tarafından kayyum heyeti atandı

Sargın ve idaresinin vazifeden alınmasının akabinde partinin vilayet idaresi tarafından 5 kişilik kayyum heyeti atandı. Heyet başkanlığına ise birebir vakitte vilayet yöneticisi olan Cüneyt Yiğit getirildi. Heyet tarafından süreksiz bir ilçe idaresi kurulacağı ve tüzük gereği 30 gün içerisinde seçim yapılarak yeni idare oluşturulacağı bildirildi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.