Masterchef hangi takım kazandı? 24 Kasım Masterchef eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Mavi takım mı kazandı, kırmızı takım mı?

MasterChef’te haftanın birinci dokunulmazlık oyunu büyük bir çabaya sahne oldu. Mavi kadro ve Kırmızı grup ortasında kıyasıya yarış vardı. Bugün …

25.11.2021
Masterchef hangi takım kazandı? 24 Kasım Masterchef eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Mavi takım mı kazandı, kırmızı takım mı?

MasterChef’te haftanın birinci dokunulmazlık oyunu büyük bir çabaya sahne oldu. Mavi kadro ve Kırmızı grup ortasında kıyasıya yarış vardı. Bugün Öğretmenler Günü’ne özel bir kısım çekildi. Masterchef hangi grup kazandı? 24 Kasım Masterchef eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Mavi kadro mı kazandı, kırmızı kadro mı?

Masterchef hangi kadro kazandı? sorusunun karşılığı merak edildi. Öğretmenler Günü’ne özel çekilen kısım, Adile Sultan Kasrı’ndaki Hababam Sınıfı Müzesi’nde çekildi. 6 çeşit yemeğin yapıldığı kısımda bir grup kazanacak. 24 Kasım Masterchef eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Mavi ekip mı kazandı, kırmızı grup mı?

MASTERCHEF’TE 1. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Masterchef Türkiye’de yeni haftanın ikinci dokunulmazlık uğraşı birinci grup oyunu ile başladı. Kaptanlar düellosunu Dilara kazandığı için, Mavi grubun oyunda fazladan iki dakikası avantajına sahip. İki grubun uğraşında birinci dokunulmazlık oyununda istenilen yemek okullarda sık yapılan yemekler oldu. MasterChef Türkiye 2021’de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün heyecanı yaşanırken unutulmaz sinema Hababam Sınıfı’nın sıraları ziyaret edildi. İşte 2. dokunulmazlık oyununun oynanacağı yeni kısmın tanıtımı…

  • Düğün Çorbası
  • Lahana sarması
  • Salçalı makarna
  • Kuzu fırın
  • Kayısı hoşafı
  • Hanımgöbeği

KİŞİSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALACAK?

Yarışmacılar, siyah önlükten kurtulmak, dokunulmazlık alarak potadan kurtulmak için Somer Şef’in imza tabağını en uygun biçimde yapmaya çalışacak. Kazanan isim, bir arkadaşını da potaya gönderecek.

MASTERCHEF 2021 ELEME ADAYLARI KİMLER OLACAK?

MasterChef 2021’de lezzet gayreti tüm süratiyle sürüyor. On dördüncü haftada birinci dokunulmazlık oyunu bu akşam ekrana gelecek. Kaybeden grup, birinci olarak kişisel dokunulmazlık oyunu oynayacak. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, kadrosundan bir arkadaşını potaya gönderecek ve birinci eleme adayı muhakkak olacak. Sonrasında kurulda oylama yapılacak. En fazla ismi yazılan yarışmacı, haftanın ikinci eleme adayı olacak.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.