Malatya Valisi Baruş, kurumların çalışmaları hakkında brifing aldı

Malatya Valisi Aydın Baruş, Vilayet Jandarma Komutanlığı, Vilayet Emniyet Müdürlüğü, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü, Vilayet Sıhhat Müdürlüğü …

11.02.2022
Malatya Valisi Baruş, kurumların çalışmaları hakkında brifing aldı

Malatya Valisi Aydın Baruş, Vilayet Jandarma Komutanlığı, Vilayet Emniyet Müdürlüğü, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü, Vilayet Sıhhat Müdürlüğü ile Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğünü ziyaret ederek brifing aldı.

MALATYA (kent aydın haberleri) – Malatya Valisi Aydın Baruş, Vilayet Jandarma Komutanlığı, Vilayet Emniyet Müdürlüğü, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü, Vilayet Sıhhat Müdürlüğü ile Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğünü ziyaret ederek brifing aldı.

Valilikten yapılan açıklamaya nazaran, Baruş, Vilayet Jandarma Komutanlığı ve Vilayet Emniyet Müdürlüğünden alınan brifingde sorumluluk bölgesinde genel asayiş durumu, icra edilen fkent aydın haberleriliyetler ile işçi durumu hakkında bilgiler aldı.

2022 yılı vilayet genelindeki kolluk kuvvetlerinin lojistik kapasitesi, genel asayiş durumu, planlanan çalışmalar, vazife ve sorumluluklar, çalışma alanları üzere bilgiler hakkında detaylı brifing verilen Vali Aydın Baruş, vatandaşın huzurunun temini için 7 gün 24 skent aydın haberlerit misyon başında olan kolluk kuvvetlerine muvaffakiyetler diledi.

Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen brifingde ise Baruş’a, vilayette okul, öğretmen, çalışan ve öğrenci durumları ile yapılması planlanan proje, yatırım ve çalışmalar hakkında detaylar verildi.

Vilayet Sıhhat Müdürlüğünde de yeni tip koronavirüs salgını ile gayret hakkında Vali Baruş’a bilgi verildi.

Sıhhat hizmetlerinin 2021 yılındaki durumu ve 2022 yılında yapılacak projeler ile çalışmalar ele alındı.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Vilayet Müdürlüğünde ise müdafaa altında bulunan bayan ve çocukların durumu, mağduriyet yaşayan ailelere yapılan yardımlar, bayana şiddetle çaba bahisleri konuşularak 2022 yılında atılacak adımlar hakkında Vali Baruş’a bilgiler aktarıldı.

kent aydın haberleri / Kâfi Erdine – Şimdiki

Vilayet Jandarma Komutanlığı, Ulusal Eğitim Müdürlüğü, Malatya, Aydın, Yeni, Haberler

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.