Liste Geri GÜNCEL EFELER BELEDİYESİ OTİZM YAŞAM MERKEZİ ENGELSİZ YAŞAM BULUŞMASI’NDA ÖVGÜYLE ANILDI

CHP tarafından Kayseri’de düzenlenen Manisiz Ömür Buluşması’nda konuşma yapan Otizm Dernekleri Federasyonu Lideri Ergin Güngör, Efeler Belediye …

20.12.2021
Liste Geri GÜNCEL EFELER BELEDİYESİ OTİZM YAŞAM MERKEZİ ENGELSİZ YAŞAM BULUŞMASI’NDA ÖVGÜYLE ANILDI

CHP tarafından Kayseri’de düzenlenen Manisiz Ömür Buluşması’nda konuşma yapan Otizm Dernekleri Federasyonu Lideri Ergin Güngör, Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay’ın Efeler’e kazandırdığı Otizm Ömür Merkezi’nden bahsederek, bu merkezin tüm belediyelere örnek olmasını diledi.

EFELER, AYDIN (Habermetre kadar) – CHP tarafından Kayseri’de düzenlenen Manisiz Ömür Buluşması’nda konuşma yapan Otizm Dernekleri Federasyonu Lideri Ergin Güngör, Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay’ın Efeler’e kazandırdığı Otizm Ömür Merkezi’nden bahsederek, bu merkezin tüm belediyelere örnek olmasını diledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun iştirakiyle Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen programda; 15 Aralık Çarşamba günü Efeler’de açılışı gerçekleştirilen bölgenin en kapsamlı Otizm Ömür Merkezi ile bu projeyi kazandıran Lider Atay övgüyle anıldı.

“BAŞKAN ATAY EFE YÜREĞİNİ AÇTI”

Otizm Dernekleri Federasyonu Lideri Ergin Güngör programda yaptığı konuşmasında Otizm Hayat Merkezi ile ilgili hoş dileklerini ileterek, “Geçtiğimiz günlerde Aydın’daydım. Orada bir açılış oldu. Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay’ı burada analım. Kendisi efe yüreğini açarak, orada otizm hayat merkezi kurdu. Umarım bu merkezler öteki belediyelerde de çoğalarak devam eder. Mkent aydın haberlerilesef otizm artıyor. Bu merkezlerin çok fazlasına gereksinim var. Konuşma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum, hepinize sağlıklı bir dünya diliyorum. ” dedi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Öte yandan Ergin Güngör’ün konuşmasını resmi toplumsal internet hesabından paylaşan Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay, Otizm Dernekleri Federasyonu Lideri Güngör’e hoş dilekleri için teşekkür etti. Lider Atay yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

“Cumhuriyet Halk Partimizin Kayseri’de düzenlediği ‘Engelsiz Ömür Buluşmaları’nda, 15 Aralık Çarşamba günü açılışını gerçekleştirdiğimiz bölgemizin en kapsamlı Otizm Ömür Merkezi hakkında hoş dileklerini sunan Otizm Dernekleri Federasyonu Lideri Ergin Güngör’e teşekkür ediyorum. Otizm bir hastalık değil, farkındalıktır. Var gücümüzle Efeler’imiz için, vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. “

Habermetre kadar – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.