Kuşadası yeni yıla sokak partisiyle girdi

Kuşadası’nda yeni yıl hasebiyle gerçekleşen sokak partisinde DJ Mami ile DJ Kadir Çetin’in sahne performansı yılbaşı coşkusunu tepeye çıkartırken …

01.01.2022
Kuşadası yeni yıla sokak partisiyle girdi

Kuşadası’nda yeni yıl hasebiyle gerçekleşen sokak partisinde DJ Mami ile DJ Kadir Çetin’in sahne performansı yılbaşı coşkusunu tepeye çıkartırken, Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, “Yeni yıl, bizler için yeni bir hizmet periyodu manasına geliyor.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Kuşadası‘nda yeni yıl münasebetiyle gerçekleşen sokak partisinde DJ Mami ile DJ Kadir Çetin’in sahne performansı yılbaşı coşkusunu doruğa çıkartırken, Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel, “Yeni yıl, bizler için yeni bir hizmet periyodu manasına geliyor. 2022 yılında da sizler için çalışmaya ve emek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Kuşadası’nda yeni yıl kutlamalarının adresi kıyı bandı oldu. Skent aydın haberlerit 20: 00’den itibaren binlerce Kuşadalı, 2022 yılını karşılamak için Atatürk Bulvarı’nda kurulan sahnenin bulunduğu alana akın etti. Müzik yayını ile başlayan kutlamalar, DJ Mami ile DJ Kadir Çetin’in sahne performansı ile tepe yaptı. Kuşadası Belediyesi tarafından organize edilen ve özel bir radyodan canlı yayınlanan sokak partisinde, 2 farklı noktadan püskürtülen yapay kar geceye renk kattı. Led ışıklarla süslenmiş özel kostümler giyen dansçıların sahne gösterisi izleyenlerdönemli ölçüde beğeni topladı. Lazer ışık şovlarının damga vurduğu partide Kuşadalılar gecenin ilerleyen skent aydın haberleritlerine kadar gönüllerince eğlendi. Yeni yıl kutlamalarına Kuşadası Belediye Lideri Ömer Günel de katıldı. Lider Ömer Günel, 2022 yılını Kuşadalılarla birlikte karşıladı.

Kuşadası’na yeni yılda da durmaksızın hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Lider Ömer Günel, “Sizlere başta CHP Genel Liderim Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere Aydın Milletvekillerim Bülent Tezcan, Süleyman Bülbül, Hüseyin Yıldız ve Aydın Büyükşehir Belediye Liderim Hasret Çerçioğlu’nun selamlarını getirdim. 31 Mart 2019 yılından beri sizlerin verdiği vazifeyle tüm grup arkadaşlarımla birlikte Kuşadası’na hizmet ediyoruz. Maksadımız sizleri memnun etmek ve kentimizi güzelleştirmek. Yeni yıl, bizler için yeni bir hizmet periyodu manasına geliyor. 2022 yılında da sizler için çalışmayı sürdüreceğiz. Tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum” diye konuştu. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.