Kuşadası pazarları turistleri modern yüzüyle karşılayacak

Kuşadası Belediyesi tarafından Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde Grand ve Orient Bazkent aydın haberlerir’da başlatılan alt …

02.02.2022
Kuşadası pazarları turistleri modern yüzüyle karşılayacak

Kuşadası Belediyesi tarafından Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde Grand ve Orient Bazkent aydın haberlerir’da başlatılan alt ve üst yapıyı yenileme çalışmaları kesintisiz sürüyor.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Kuşadası Belediyesi tarafından Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde Grand ve Orient Bazkent aydın haberlerir’da başlatılan alt ve üst yapıyı yenileme çalışmaları kesintisiz sürüyor. Dört farklı kurumun ahenk içerisinde yürüttüğü çalışmalar tamamlandığında kentin en eski turistik çarşılarının bulunduğu bölge yenilenen yüzüyle Kuşadası’nın marka pahasını artıracak.

Kuşadası’nda, Lider Ömer Günel’in misyona gelmesiyle başlatılan hizmet ve yatırım seferberliği sürat kesmeden devam ediyor. Kuşadası’nı çağdaş ve estetik bir turizm kenti haline getirmek emeliyle en eski turistik çarşılar olan Grand ve Orient Bazkent aydın haberlerir’da gerçekleştirilen alt ve üst yapıyı yenileme çalışmaları 7/24 aslına nazaran aralıksız sürüyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde yürütülen çalışmalar tamamlandığında Grand ve Orient Bazkent aydın haberlerir, kente kruvaziyer gemileriyle gelen turistleri yenilenen çağdaş yüzü ve ışıl ışıl görünümü ile karşılayacak.

Yaklaşık bir ayı geride bırakan çalışmalar kapsamında gruplar, Grand ve Orient Bazkent aydın haberlerir’daki alt yapı işlerini büyük ölçüde tamamladı. Orient ve Grand Bazkent aydın haberlerir’a Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü takımları tarafından yaklaşık 75 metre kadar yağmur suyu çizgisi, ASKİ gruplarınca de 80 metre kadar içme suyu çizgisi döşendi. Ayrıyeten AYDEM ve internet vazifelileri de elektrik, telefon ve internet sınırlarını güzelleştirdi. Kısa müddet sonra iki turistik çarşıda doğal taş döşemesine taban oluşturması için beton dökümüne başlanacak. Dükkanların peyzaj ve cephe düzenlemelerinin de yapılacağı proje kapsamında takımlar son olarak Orient Bazkent aydın haberlerir’ın irtibat yolunun alt ve üst yapısını yenileme çalışmalarına başladı.

Orient Bazkent aydın haberlerir’da esnaflık yapan Abdurrahman Yıldız “Uzun yıllardır belediye hizmetlerinden yoksun bırakılmış çarşımız Belediye Liderimiz Ömer Günel sayesinde yenilenmeye başlandı. Belediye gruplarının çalışmaları çok süratli ilerliyor. Tüm eksikliklerin giderilmesi için büyük gayret sarf ediyorlar. Dükkanımızın bozulan kepengini bile onarıp teslim ettiler. Belediye Liderimiz Ömer Günel ve tüm takımına çok teşekkür ederiz” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – İktisat

Kuşadası Belediyesi, Kuşadası, Orient, Aydın, İktisat, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.