Konya’da yoğun kar nedeniyle otogarda bekleyen yolculara yemek ikramı yapıldı

Konya’da tesirli olan ağır kar yağışı ve tipi nedeniyle otobüsleri yola çıkamadığı için otogarda beklemeyi sürdüren yolculara yemek ikram edildi …

26.01.2022
Konya’da yoğun kar nedeniyle otogarda bekleyen yolculara yemek ikramı yapıldı

Konya’da tesirli olan ağır kar yağışı ve tipi nedeniyle otobüsleri yola çıkamadığı için otogarda beklemeyi sürdüren yolculara yemek ikram edildi.

KONYA (kent aydın haberleri) – Konya‘da tesirli olan ağır kar yağışı ve tipi nedeniyle otobüsleri yola çıkamadığı için otogarda beklemeyi sürdüren yolculara yemek ikram edildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Türk Kızılay iş birliğiyle Konya Otogarı’nda tehlikeli yol kaideleri yüzünden otobüslerinin yola çıkmasına müsaade verilmeyen yolculara sıcak çorba, ekmek, ekmek ortası kavurma ve ayran dağıtıldı.

Otogarda bekleyen Selçuk Üniversitesi öğrencisi Davut Kahraman, verilen yemeklerle keyifli olduklarını belirterek, “Aydın’a gitmek üzereydik. Yol kapalı olduğu için gidemedik. Yolda kalmış vatandaşlar ve biz öğrenciler için aktiflik pek başarılı olmuş. Belediyemize, çalışanlara teşekkür ederiz.” sözlerini kullandı.

kent aydın haberleri / Havva Dereağzı – Son Dakika Haberleri

Büyükşehir Belediyesi, Konya, Türk, kar, Şimdiki, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.