Kırmızı Oda ne zaman, skent aydın haberlerit kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda bu hafta yok mu? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor?

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda bugün yayın akışında yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Kırmızı Oda ne vakit, skent aydın haberlerit kaçta …

07.01.2022
Kırmızı Oda ne zaman, skent aydın haberlerit kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda bu hafta yok mu? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor?

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda bugün yayın akışında yer almadı. Bunun akabinde izleyiciler, Kırmızı Oda ne vakit, skent aydın haberlerit kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda bu hafta yok mu? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? merak etti. Pekala, Kırmızı Oda ne vakit? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor? Kırmızı Oda skent aydın haberlerit kaçta başlayacak? Kırmızı Oda hangi kanalda?

Kırmızı Oda, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını ve Deniz Gürlek & Melek Seven’in senaryosunu üstlendiği ruhsal drama cinsindeki Türk televizyon dizisi. Kırmızı Oda ne vakit, skent aydın haberlerit kaçta, hangi kanalda? Kırmızı Oda bu hafta yok mu? Kırmızı Oda hangi günler yayınlanıyor?

KIRMIZI ODA NE VAKİT, Skent aydın haberleriT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Kırmızı Oda her Cuma skent aydın haberlerit 20:00 ‘da TV8’de yayınlanıyor.

KIRMIZI ODA 7 OCAK BUGÜN YOK MU?

Kırmızı Oda bugün yılbaşı ortası nedeniyle ekranlara gelmeyecek. 7 Ocak TV8’de Masterchef yeni kısmı yayınlanacak. Kırmızı Oda yeni kısmı haftaya ekranlara gelecek.

KIRMIZI ODA KONUSU NE?

Kırmızı Oda”da her hayat öyküsünün altında yatan acılar, sevinçler, memnunluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları lisana getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak. Bayana şiddeti, hengameleri anlatan dizi merakla bekleniyo.

KIRMIZI ODA OYUNCU TAKIMI

Ana karakterler

Hekim Manolya Yadigaroğlu/ Tabip Hanım (Binnur Kaya): Kliniğin sahibi ve yılların deneyimine sahip olan psikiyatr. Aydın ile evlidir.

Sekreter Tuna (Gülçin Kültür Şahin): Kliniğin sekreteri. Âlâ kalpli, yardımsever ve yufka yürekli biri.

Çaycı Hüseyin (Baran Can Eraslan): Kliniğin çaycısıdır. Kekeme rahatsızlığı vardır. Saf ve pak yürekli biri.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.