Kartal’da İETT otobüsü yolda kaldı, trafikte yoğunluk oluştu

Kartal’da İETT otobüsü yolda kaldı, trafikte yoğunluk oluştuİSTANBUL – Kartal’da İETT otobüsü arızalanınca yolda kaldı. İETT şoförü ise soğukta …

19.01.2022
Kartal’da İETT otobüsü yolda kaldı, trafikte yoğunluk oluştu

Kartal’da İETT otobüsü yolda kaldı, trafikte yoğunluk oluştuİSTANBUL – Kartal’da İETT otobüsü arızalanınca yolda kaldı. İETT şoförü ise soğukta yolcuları indirdi. Kar yağışı nedeniyle caddede ağır olan trafik, otobüsün yolda kalmasıyla adeta felç oldu. İ…

Kartal’da İETT otobüsü yolda kaldı, trafikte yoğunluk oluştu

İSTANBUL – Kartal’da İETT otobüsü arızalanınca yolda kaldı. İETT şoförü ise soğukta yolcuları indirdi. Kar yağışı nedeniyle caddede ağır olan trafik, otobüsün yolda kalmasıyla adeta felç oldu.

İstanbul Yendidoğan- Kartal ortasında sefer yapan 34 TP 9949 plakalı İETT otobüsü Kartal Uğur Mumcu Mahallesi Şehit Aydın Çelik Caddesi’nde arızalanınca yolda kaldı. İETT otobüsü şoförü ise soğuk havada yolcuları indirmek zorunda kaldı. Cadde üzerinde bir sonraki sefer çizgisini bekleyen yolcular birebir güzergahta sefer yapan öteki otobüslere binerek seyahatlerine devam etti. Kar yağışı nedeniyle cadde üzerinde ağır olan trafik, otobüsün arıza yapıp yolda kalmasıyla adeta felç oldu. Kimi yolcular duruma tepki gösterdi.

“Soğuktan ötürü arızalanmış olabilir, işe gidiyoruz”

Vatandaşlardan Ercan Savcı, “Otobüs arızalandı, açıkçası pek bir sorun yok. Olur bu türlü şeyler. Tahliye olduk, destek otobüs geliyor. Soğuktan ötürü da arızalanmış olabilir, işe gidiyoruz, yarım skent aydın haberleritliğine geç kalmış oluyoruz.” dedi.

“Mkent aydın haberlerilesef 15 dakikadır soğukta bekliyoruz”

Bedrehberaydin.com Esin ise, “Otobüs niçin bozulur, bakımsızlıktan, eskimiştir, çürümüştür. Şu anda hiçbir şey yapamıyoruz. Yolda kaldık. İşe gidiyorum, işe de geç kaldık. Mkent aydın haberlerilesef 15 dakikadır soğukta bekliyoruz.” diye konuştu.

aydın haberleri / Halit Arslan – Son Dakika Haberleri

İstanbul, Aydın, İETT, kar, Yeni, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.