Karısını ve komşusunu öldürdükten sonra intihar etti! Bir ay önce eşinin saçlarını koparıp karakolluk olmuşlar

Bağcılar’da komşusu Ahmet Çakır’ı vuran Ramazan Onat, meskenine giderek evvel karısını Gülşen Onat’ı sonra da kendisini öldürmüştü. Kan donduran …

31.03.2022
Karısını ve komşusunu öldürdükten sonra intihar etti! Bir ay önce eşinin saçlarını koparıp karakolluk olmuşlar

Bağcılar’da komşusu Ahmet Çakır’ı vuran Ramazan Onat, meskenine giderek evvel karısını Gülşen Onat’ı sonra da kendisini öldürmüştü. Kan donduran olayla ilgili yeni ayrıntılar konu bahis oldu.. Onat çiftinin şiddetli geçimsizlik nedeniyle yaklaşık bir ay evvel arbede ettiği, eşi tarafından saçları koparılan bayanın polis merkezine giderek şikâyetçi olduğu, eşi hakkında 24 skent aydın haberleritlik önlem kararı aldırdığı öğrenildi.

Evvelki gece Bağcılar İnönü Mahallesi 364. Sokak’ta evvelki gece skent aydın haberlerit 23.30 sıralarında Ramazan Onat, Metris Cezaevi’nde infaz muhafaza memuru arkadaşı ve komşusu Ahmet Çakır’la aracında bir ortaya geldi. Bir ölçü alkol alan ikili ortasında tartışma çıktı, Onat, arkadaşı Çakır’ı silahla vurup araçtan attı. Akabinde 500 metre kadar yakındaki meskenine giden Onat, bu defa evli olduğu Gülşen Onat’ı öldürdü. Ramazan Onat daha sonra başına dayadığı silahı ateşledi.

Gülşen Onat olay yerinde ölürken, Ramazan Onat ve Ahmet Çakır kaldırıldıkları hastanelerde hayatını kaybetti. Polis ve sıhhat takımları, her iki olay yerinde incelemelerde bulundu. Cenazeler, otopsi için İsimli Tıp’a gönderildi.

7 YAŞINDAKİ OĞULLARI DA KONUTTAYDI

Onat çiftinin 7 yaşındaki oğullarının olay anında meskende uyuduğu öğrenilirken, silah sesleri üzerine daireye giren komşuları vahim olayı görmemesi için çocuğu dışarıya çıkardı. Gülşen Onat’ın cenazesi Tekirdağ Marmaraereğlisi’nde defnedilmek üzere yakınları tarafından alındı. Cenazeyi teslim almak için İsimli Tıp’a giden Gülşen Onat’ın teyzesi Azime Mustaklı, “Gülşen ile Ahmet’in ortasında yasak aşk olabileceği tarafındaki tezler büsbütün palavra. O denli bir şey olsaydı biz duyardık, bilirdik” diye konuştu.

KOCASI SAÇLARINI KOPARMIŞ

Sabah’ta yer alan habere nazaran, Onat çiftinin şiddetli geçimsizlik nedeniyle yaklaşık bir ay evvel hengame ettiği, eşi tarafından saçları koparılan bayanın polis merkezine giderek şikâyetçi olduğu, eşi hakkında 24 skent aydın haberleritlik önlem kararı aldırdığı öğrenildi. Ölen Gülşen Onat’ın öğretmen olarak atanabilmek için KPSS’ye hazırlandığı söz edildi.

Onat,Gülşen Onat ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.