Kara yollarında durum

Kara yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen bölümlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor …

26.11.2021
Kara yollarında durum

Kara yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen bölümlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

İSTANBUL (AA) – Kara yollarının üretim, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kısımlarında yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Tem Otoyolu‘nun Hendek-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde İstanbul istikameti kesitler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametten iki istikametli sağlanıyor.

Aydın- Muğla yolunun 6-8. kilometre kadarlerinde Çiftlikköy Kavşağı üretim çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sürdürülüyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19. kilometre kadarsinde Aktaş-2 Köprüsü’ndeki tamir çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimli devam ediyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometre kadarsindeki Akyazı Tüneli’nin elektrik-elektronik sistemlerindeki bakım ve tamir çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun her iki istikametindeki tüplerde 08.00-18.00 saatlerinde tek şeritten denetimli gerçekleştiriliyor.

Vezirköprü-Havza yolunun 30-36 ile 38-45. kilometre kadarlerindeki bölünmüş yol imal çalışmaları sebebiyle ulaşıma denetimli müsaade veriliyor.

Kayseri-Niğde yolunun 36-43. kilometre kadarlerindeki imal ve üstyapı yenileme çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sağlanıyor.

Erzurum-Çat yolunun 0-6, Devrekani İYA-Kastamonu-Ilgaz yolunun 66-69, Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 28-31. kilometre kadarlerindeki üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli sürdürülüyor.

Ardahan-Çıldır yolunun 27-29. kilometre kadarlerindeki imal çalışmaları sebebiyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri kıymet taşıyor.

AA / Deniz Çiçek Palabıyık – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.