Kara yollarında durum

Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kısımlarında ulaşım denetimli sağlanıyor. CEYHAN, ADANA (kent aydın haberleri …

28.12.2021
Kara yollarında durum

Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kısımlarında ulaşım denetimli sağlanıyor.

CEYHAN, ADANA (kent aydın haberleri) – Kara yollarının imal, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen bölümlerinde ulaşım denetimli sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TAG Otoyolu’nun 0-6. kilometre kadarlerindeki Yılankale- Ceyhan Yumurtalık kavşaklarında üretim çalışması nedeniyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Tem Otoyolu‘nun Gümüşova-Kavacık Kavşağı kısımlarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamir çalışmaları sebebiyle 22.00-06.00 skent aydın haberleritlerinde şerit daraltması yapılıyor.

İzmir-Aydın Otoyolu’nun 5-7. kilometre kadarlerindeki Kızılcapınar-1 viyadüğünde derz tamir çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sürdürülüyor.

Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun ( İzmir Körfez Geçişi ve kontaklı yolları dahil) Bursa Batı-Karacabey kavşakları 34-40. kilometre kadarlerinde bakım ve tamirat çalışması nedeniyle İzmir istikametinde bant aktarması yapılıyor. Bu kesimde ulaşım İstanbul istikametinden iki taraflı devam ediyor.

Edirne-İstanbul yolunun 46-47. kilometre kadarlerinde süratli tren çalışmaları sebebiyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşıma Edirne istikametinden iki istikametli müsaade veriliyor.

Manisa-Turgutlu yolunun 1-6. kilometre kadarlerindeki imal çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 13-14 ile 22-26. kilometre kadarlerindeki üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sağlanıyor.

Gerede-Kızılcahamam yolunun 19. kilometre kadarsindeki Aktaş-2 Köprüsü’nde tamirat çalışmaları sebebiyle yolun iki istikameti de trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan iki taraflı ve denetimli sürdürülüyor.

Silifke-Erdemli-Mersin yolunun 51-53. kilometre kadarlerinde üstyapı yenileme çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimli devam ediyor.

Kayseri-Kırşehir yolunun 104-105. kilometre kadarlerindeki imal çalışmaları nedeniyle ulaşıma bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli müsaade veriliyor.

kent aydın haberleri / Göksel Yıldırım – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.