Kadirov’dan Ukrayna’ya silah gönderen Biden’a teşekkür: Haberleri okuduğumda ağzımın suyu aktı

Rusya ile Ukrayna ortasındaki savaş devam ederken, Çeçen önder Ramzan Kadirov, ABD Lideri Joe Biden’ın Ukrayna’ya 800 milyon dolarlık askeri …

18.03.2022
Kadirov’dan Ukrayna’ya silah gönderen Biden’a teşekkür: Haberleri okuduğumda ağzımın suyu aktı

Rusya ile Ukrayna ortasındaki savaş devam ederken, Çeçen önder Ramzan Kadirov, ABD Lideri Joe Biden’ın Ukrayna’ya 800 milyon dolarlık askeri yardım paketi gönderme kararı sonrasında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bu silahları ele geçirip bunları Rusya ismine kullanmayı dört gözle beklediğini belirten Kadirov, “Uzun vakittir savaşçılarımızı nasıl neşelendireceğimizi düşünüyorduk ancak Amerikalıların bize yardım edeceğini hiç düşünmezdik. Haberleri okuduğumda ağzımın suyu aktı” dedi.

Çeçen önder Ramzan Kadirov, Ukrayna’ya dayanak verme kararı alan ve savaşta kullanılmak üzere silah gönderileceğini duyuran ABD Lideri Joe Biden’a teşekkür etti.

TELEGRAM ÜZERİNDEN SERT TABİRLER KULLANDI

Bir açıklama yapan Kadirov, bu silahları ele geçirip bunları Rusya ismine kullanmayı dört gözle beklediğini söyledi. ABD Lideri Biden’ın 800 milyon dolarlık askeri yardım paketinin açıklanmasından ve Ukrayna’ya ABD’li silah üreticilerinden üst seviye silahlar ve sistemler gönderileceğini söylemesinden sonra konuşan Kadirov, Telegram üzerinden sert tabirler kullandı.

“AMERİKALILARIN BİZE YARDIM EDECEĞİNİ HİÇ DÜŞÜNMEZDİK”

Kadirov, “Washington’dan kusursuz, sevinç veren ve cesaretlendiren haberler geldi. Şu ana kadar Ukrayna’da ele geçirdiğimiz silahlar bizi hiç sevindirmedi. Uzun vakittir savaşçılarımızı nasıl neşelendireceğimizi düşünüyorduk ama Amerikalıların bize yardım edeceğini hiç düşünmezdik” dedi.

“HALİ HAZIRDA GÖRÜLENİN HEPSİ HAKİKATEN BİZİM Mİ OLACAK?”

ABD’nin silah gönderdiğine dair haberleri okuduğunda “ağzının suyunun aktığını” söyleyen Kadirov, “Hali Hazırda Görülenin hepsi sahiden bizim mi olacak?” diye düşündüğünü aktardı.

Ramazan Kadirov, Çeçenistan, Joe Biden, Ukrayna, Rusya, ABD, Dünya, Şimdiki, Haberler

Silah,Kadirov,Abd ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.