Jeff Bezos’tan Çarpıcı İddia: ‘Uzayda Yaşam Başlayacak ve İnsanlar Dünya’ya Sadece Tatile Gidecek’

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos tüyler ürperten kelamlar kullandı. Bezos, yakın bir gelecekte uzayda ömür başlayacağını ve insanların Dünya’ya …

17.11.2021
Jeff Bezos’tan Çarpıcı İddia: ‘Uzayda Yaşam Başlayacak ve İnsanlar Dünya’ya Sadece Tatile Gidecek’

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos tüyler ürperten kelamlar kullandı. Bezos, yakın bir gelecekte uzayda ömür başlayacağını ve insanların Dünya’ya yalnızca tatil için gideceğini söz etti. Dünyanın en güçlü iş insanlarının geleceğe dair kelamları dünya kamuoyunda…

Amazon’un kurucusu Jeff Bezos tüyler ürperten kelamlar kullandı. Bezos, yakın bir gelecekte uzayda ömür başlayacağını ve insanların Dünya’ya yalnızca tatil için gideceğini söz etti.

Jeff Bezos'Tan Çarpıcı İddia: 'Uzayda Yaşam Başlayacak Ve İnsanlar Dünya'Ya Sadece Tatile Gidecek' 1

Dünyanın en varlıklı iş insanlarının geleceğe dair kelamları dünya kamuoyunda gündem yaratmaya devam ediyor. Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in korona salgını ve aşıyla ilgili telaffuzlarının akabinde bu sefer de Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’tan çarpıcı kelamlar geldi. Bezos, yakın bir gelecekte insanların uzayda doğacağını tez etti.

“Dünya’ya tatile gelecekler”

Jeff Bezos'Tan Çarpıcı İddia: 'Uzayda Yaşam Başlayacak Ve İnsanlar Dünya'Ya Sadece Tatile Gidecek' 2

Harvard Business Review baş editörü İsmi Ignatius’un konut sahipliğinde DC’deki 2021 Ignatius Forumu’nun bir modülü olarak Washington Katedrali’nde gerçekleştirilen aktifliğe katılan Bezos, ‘Yüzyıllar boyunca birçok insan uzayda doğacak, burası onların birinci meskeni olacak. Bu kolonilerde doğacaklar, bu kolonilerde yaşayacaklar, sonra da sizin Yellowstone Ulusal Parkı’nı ziyaret ettiğiniz üzere Dünya’yı ziyaret edecekler’ dedi.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.