Jandarma Genel Komutanı Çetin, Aydın Valisi Aksoy ile görüştü

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Aydın’a gelen Jandarma Genel Kumandanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti …

03.02.2022
Jandarma Genel Komutanı Çetin, Aydın Valisi Aksoy ile görüştü

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Aydın’a gelen Jandarma Genel Kumandanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

AYDIN (rehberaydin.com) – Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Aydın‘a gelen Jandarma Genel Kumandanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Hüseyin Aksoy‘u makamında ziyaret etti.

Vali Hüseyin Aksoy tarafından Valilik önünde karşılanan Jandarma Genel Kumandanı Orgeneral Arif Çetin, Valilik Onur Defterini imzalamasının akabinde Vali Aksoy ile makamında bir mühlet görüştü. Vali Aksoy, Jandarma Genel Kumandanı Orgeneral Arif Çetin’i ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti lisana getirerek ziyareti için kendisine teşekkür etti.

Aydın Valiliği ziyaretinde Orgeneral Çetin, Aydın Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Dayanışma Derneği Lideri Sevil Esin ve dernek yöneticileri ile bir ortaya geldi. Dernek Lideri Sevil Esin, Orgeneral Çetin’e Aydın’da gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi sundu ve ziyareti için teşekkür etti.

Daha sonra Aydın Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Orgeneral Çetin, dernek yöneticileri ile bir ortaya geldi. Akabinde Orgeneral Çetin, Vali Aksoy, Jandarma Genel Kumandan Yardımcısı Korgeneral Musa Çitil ve Vilayet Jandarma Kumandanı Albay Macit Engin ile birlikte Aydın Vilayet Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici’yi ziyaret etti.

Son olarak Vilayet Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek onur defterini imzalayan Orgeneral Arif Çetin, Vilayet Jandarma Kumandanı Albay Macit Engin’ ile bir mühlet sohbet ederek, yürütülen fkent aydın haberleriliyetler hakkında bilgi aldı.

(Güldemet Kızıl/rehberaydin.com)

aydın haberleri – Yeni

Hüseyin Aksoy, Arif Çetin, Jandarma, Aydın, Mahallî, Şimdiki, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.