İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Bursa’da partililerle buluştu Açıklaması

GÜZEL Parti Genel Lider Yardımcısı Koray Aydın, seçimlerde savlı olduklarını belirterek, “Seçim er yahut geç olur lakin biz YETERLİ Parti olarak …

06.02.2022
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Bursa’da partililerle buluştu Açıklaması

GÜZEL Parti Genel Lider Yardımcısı Koray Aydın, seçimlerde savlı olduklarını belirterek, “Seçim er yahut geç olur lakin biz YETERLİ Parti olarak aslında yarın seçim olacakmış üzere çalışıyoruz.

AYDIN (kent aydın haberleri) – Âlâ Parti Genel Lider Yardımcısı Koray Aydın, seçimlerde savlı olduklarını belirterek, “Seçim er yahut geç olur fakat biz DÜZGÜN Parti olarak esasen yarın seçim olacakmış üzere çalışıyoruz. Yapılacak seçimde de ÂLÂ Parti göreceksiniz birinci parti olacak ve önderim Meral Akşener’i de Başbakan yapacağız” dedi.

Partisinin vilayet başkanlığı tarafından organize edilen İnegöl ilçesindeki programlara katılan Aydın, burada gazetecilere açıklamalarda bulundu.

İktisat konusunda hükümetin siyasetlerini eleştiren Aydın, “Dünya üzerinde en düşünceli ülke pozisyonuna geldik. Kriz anında aktarılan habere nazaran meydana gelen durumlar karşısında hal alamayan bir Türkiye tablosu konu bahis oldu.. İşin en berbat tarafı, Türkiye’de kurumsal yapının yerle bir olması. Devletin teşkilat kademelerinde o denli beşerler vazife aldılar ki, hayatlarında yanlışsız düzgün iş yapmamış, bu türlü bir süreç yönetmemiş beşerler.” sözünü kullandı.

Seçimlerde partisinin argümanlı olduğunu aktaran Aydın, “Biz ülke olarak tefecilerin eline düştük. Bunu görmemezlikten gelerek hiçbir şey yokmuş üzere davranmak hiçbir şey kazandırmıyor. Sonucunu vatandaşlar ödüyor, bizler ödüyoruz. Bu bu türlü devam etmez. Seçim er yahut geç olur lakin biz DÜZGÜN Parti olarak esasen yarın seçim olacakmış üzere çalışıyoruz. Yapılacak seçimde de UYGUN Parti göreceksiniz birinci parti olacak ve önderim Meral Akşener’i de Başbakan yapacağız” diye konuştu.

kent aydın haberleri / Uğur Çiçek – Siyaset

Meral Akşener, Koray Aydın, ÂLÂ Parti, Aydın, Siyaset, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.