İstanbul’da sürücülerin Hadımköy’deki mağduriyeti sürüyor

İstanbul’daki ağır kar yağışı nedeniyle dünden bu yana araçlarıyla Hadımköy’de sıkışmış kalan çok sayıda kişinin bekleyişi sürüyor. İSTANBUL …

26.01.2022
İstanbul’da sürücülerin Hadımköy’deki mağduriyeti sürüyor

İstanbul’daki ağır kar yağışı nedeniyle dünden bu yana araçlarıyla Hadımköy’de sıkışmış kalan çok sayıda kişinin bekleyişi sürüyor.

İSTANBUL (kent aydın haberleri) – İstanbul‘daki ağır kar yağışı nedeniyle dünden bu yana araçlarıyla Hadımköy’de sıkışmış kalan çok sayıda kişinin bekleyişi sürüyor.

Özel araç, minibüs, kamyonet, tır üzere çok sayıda araç skent aydın haberleritlerdir yolda beklerken, yolun sağındaki kimi araçların üzeri de karla kaplandı.

Araçların tıkaması nedeniyle dolan tünelde uzun kuyruklar oluştu.

Tır şoförü Yusuf Özcan, şunları söyledi:

“Daha da ne kadar kalacağımız muhakkak değil. Ufak araçlarda beşerler var, aileleriyle bir arada gelip kalanlar var. Skent aydın haberleritlerdir buradayız. Hadımköy gişelerinin orada 5-6 skent aydın haberlerit kaldık. Alternatif yol olarak buraya geldik ancak burası da tıpkı halde kapalı. Her yer büsbütün karla kaplı, araçlar terk edilmiş durumda. Yol açılma çalışması da yapılamıyor bu durumda. Araçlar çekilemediği için yol da açılamıyor. Herhalde 2-3 gün daha burada kalırız diye varsayım ediyoruz.”

Araç şoförlerinden Murat Aydın da “Dün kar bastırdığında skent aydın haberlerit 15.00 üzere işten çıktık, Hadımköy gişelere geldik, burada sıkışmış kaldık. 33 skent aydın haberlerittir konuta gitmeye çalışıyoruz. Ne yemek veren var, ne su veren. Cebimizde paramız da bitti, yakıtımız da bitti bitecek. Arabayı o yüzden çalıştıramıyoruz da. 153 Beyaz Masa’yı arıyoruz, ‘5 dakikaya açılacak.’ diyor. 36 skent aydın haberlerittir yol açılacak hala.” diye konuştu.

Mehmet Murat Parlak da dün skent aydın haberlerit 15.00’ten bu yana beklediğini belirterek, “Bugün skent aydın haberlerit 17.00 üzere geldiler, yolun karşı tarafını açtılar, ancak bu tarafı açmadılar. Oradan otomobiller tersten bile gidiyor biz burada bekliyoruz. ‘Yemek dağıttık.’ diyorlar, ne yemek dağıtan var; ‘Yolu açtık.’ diyorlar ne yolu açan var. 33 skent aydın haberlerittir burada kar esareti altında bekliyoruz. Sıkıntı çekiyoruz, soğuktan donacağız. ” dedi.

Tır şoförü Emrah Erdemir, Hadımköy gişeler Yassıören istikametinde dün skent aydın haberlerit 16.00’dan bu yana sıkışmış kaldıklarını anlatarak, “Burada ailesiyle bir arada olanlar vardı, anneler, bacılar, kardeşler. Artık yeni kurtarıldık. Çok makûs bir süreç geçirdik. Daha evvel bu türlü bir şey yaşamadım. Aracın çıkması da yeniden iş makinesiyle oldu. Şu an skent aydın haberlerit 00.00’ı geçiyor, yeni kurtarıldım.” tabirini kullandı.

Tevfik Kahveci de dün Beylikdüzü’nde amcasının cenazesine katıldıktan sonra yola çıktığını ve skent aydın haberlerit 16.00’dan bu yana burada sıkışmış kaldığını belirterek, 5 kilometre kadar ileride olmasına karşın meskenine ulaşamadığını anlattı. Kahveci, “Arabada ne mazot kaldı, ne yiyecek. İstasyonlar bile mazot vermiyor. Hakikaten mağduruz. Çalışmalar son 1 skent aydın haberlerittir başladı, ondan evvel gelen giden olmadı.” dedi.

Murat Baş da 29 skent aydın haberlerittir yolda kaldığını söyleyerek, “Arkadaşlardan rica ettim kürek getirdiler ve kendi uğraşlarımızla yolu açmaya ve bu aracı buradan çıkarmaya çalışıyoruz. Yardım eden yok.” diye konuştu.

kent aydın haberleri / Halis Akyıldız – Son Dakika Haberleri

İstanbul, Tragger, Minibüs, kar, Şimdiki, Haber

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.