İstanbul’da polisi alarma geçiren olay! Balık tutarken bulduğu top mermisi ile minibüse bindi

İstanbul Çatalca’da balık tutarken top mermisi bulan B.O., arkadaşlarına o mermiyi göstermek için minibüsle Esenyurt’a getirdi. Bir arkadaşının …

21.05.2022
İstanbul’da polisi alarma geçiren olay! Balık tutarken bulduğu top mermisi ile minibüse bindi

İstanbul Çatalca’da balık tutarken top mermisi bulan B.O., arkadaşlarına o mermiyi göstermek için minibüsle Esenyurt’a getirdi. Bir arkadaşının huzursuz olup polisi araması üzerine mermi, bomba uzmanları tarafından imha edilmeye götürüldü.

Atatürk Mahallesi’nde bulunan bir iş merkezinde aktarılan habere nazaran meydana gelen durumda B.O., Büyükçekmece Gölü’nün Çatalca kıyısında balık tuttuğu sırada top mermisi buldu. Meraklı genç, top mermisini kağıda sarıp balık tutmaya geldiği kamyonetine koydu. B.O. daha sonra top mermisini Çatalca’dan arkadaşlarına göstermek için yolcu minibüsünde Esenyurt’a getirdi.

ARKADAŞI HUZURSUZ OLUP POLİSİ ARADI

B.O., bulduğu top mermisini iş merkezindeki arkadaşlarına gösterdi. Top mermisini inceledikten sonra huzursuz olan arkadaşlarından biri, durumu polise bildirdi. Olay yerine polis ve bomba imha grupları geldi.

BOMBA İMHA TAKIMLARI MÜDAHALE ETTİ

Yaklaşık 100 yıllık olduğu bedellendirilen top mermisi yapılan incelemelerin akabinde imha edilmek üzere bomba imha gruplarınca alındı. B.O. ise sözü alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

İşte o anlara ait kareler;

aydın haberleri / Aktüel

Top Mermisi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.