İstanbul’da kar yağışına rağmen Galata Köprüsünde balık tuttular

İSTANBUL (rehberaydin.com) – İSTANBUL’da gece skent aydın haberleritlerinde başlayan kar yağışında balık tutmak isteyen olta balıkçıları ise …

19.01.2022
İstanbul’da kar yağışına rağmen Galata Köprüsünde balık tuttular

İSTANBUL (rehberaydin.com) – İSTANBUL’da gece skent aydın haberleritlerinde başlayan kar yağışında balık tutmak isteyen olta balıkçıları ise soluğu Tarihi Galata Köprüsünde aldı. Köprüye gelen olta balıkçıları ateş yakarak soğuktan korunmaya çalıştı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün İ…

İSTANBUL (rehberaydin.com) – İSTANBUL’da gece skent aydın haberleritlerinde başlayan kar yağışında balık tutmak isteyen olta balıkçıları ise soluğu Tarihi Galata Köprüsünde aldı. Köprüye gelen olta balıkçıları ateş yakarak soğuktan korunmaya çalıştı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü‘nün İstanbul için yaptığı ihtarlarının akabinde kent genelinde gece skent aydın haberleritlerinde kar yağışı başladı. İstanbul genelinde kar yağışı gece uzunluğu muhakkak aralıklarla sürerken, balık tutmak isteyen olta balıkçıları ise soluğu Tarihi Galata Köprüsünde aldı. Köprüye gelen olta balıkçıları ateş yakarak balık tuttu. Çok sayıda kişinin balık tutmak için köprüye geldiği görüldü.

KAR GELDİ, BALIK GELDİ

Tarihi Galata Köprüsünde balık tutmaya gelen Ufuk Aydın ve arkadaşları, “Kar geldi, balıkta geldi. Tuttuğumuz bu balık iri istavrit balığı. İstavritler bayağı büyümüş. Zatminimal seviyedeki olanları tekrar denize salıyoruz. Buradan hobidaşlarımıza sesleniyoruz. Küçük balıkları tutmasınlar, hassas olsunlar. Kar yağsa da mahzur olmuyor bize. Sabaha kadar buradayız” dedi.


aydın haberleri / Soner Hasırcıoğlu – Son Dakika Haberleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul, kar, Yeni, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.