İstanbul’da fabrika yangını! Alevler 3 binaya daha sıçradı, ekipler olay yerinde

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde bir fabrikada yangın çıktı. Kısa müddette büyüyen yangın 3 fabrikaya daha sıçrarken bölgeye çok sayıda itfaiye …

17.05.2022
İstanbul’da fabrika yangını! Alevler 3 binaya daha sıçradı, ekipler olay yerinde

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde bir fabrikada yangın çıktı. Kısa müddette büyüyen yangın 3 fabrikaya daha sıçrarken bölgeye çok sayıda itfaiye takımı sevk edildi.

Arnavutköy Haraççı Mahallesi Madalya Sokak’ta bulunan, aydınlatma gereci üretilen bir fabrikada skent aydın haberlerit 07.30 sıralarında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa müddette büyüyen yangın 3 fabrikaya daha sıçradı. İhbar üzerine Çatalca, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt’tan itfaiye grupları olay yerine geldi.

VATANDAŞLAR SÖNDÜRME ÇALIŞMALARINA KATILDI

Vatandaşlar da yangını söndürme çalışmalarına yardım etti. Vatandaşlar damacana ve hortum ile yangına müdahale etti. Olay yerine gelen polis grupları de etrafta geniş çaplı güvenlik tedbiri aldı.

SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Birkaç sokak kapatılırken, yandaki işletmelerdeki çalışmalar da durduruldu. Öte yandan, itfaiye takımlarının alevlere teslim olan fabrikayı söndürme çalışması havadan görüntülendi. Takımların yangını söndürme çalışması sürüyor.

aydın haberleri / Yeni

Yangın ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.