Isınmak için sığındıkları evde ateş yakan 2 kişi yanarak hayatını kaybetti

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sokakta yaşadığı belirtilen ve gece sığınmak için girdikleri metruk bir konutta ateş yakan iki kişi feci formda …

10.12.2021
Isınmak için sığındıkları evde ateş yakan 2 kişi yanarak hayatını kaybetti

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sokakta yaşadığı belirtilen ve gece sığınmak için girdikleri metruk bir konutta ateş yakan iki kişi feci formda yanarak hayatını kaybetti.

KUŞADASI, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Kuşadası ilçesinde sokakta yaşadığı belirtilen ve gece sığınmak için girdikleri metruk bir meskende ateş yakan iki kişi feci biçimde yanarak hayatını kaybetti. Feci olay, mahalleyi dumanların sarması ve yanık kokusunun yayılması üzerine konu bahis oldu..

Olay; gece yarısı Türkmen Mahallesi’ndeki metruk bir müstakile meskende meydana geldi. Gece skent aydın haberlerit 02: 00 sıralarında mahalledeki terk edilmiş vaziyetteki bir konuttan dumanların yükseldiğini ve etrafa makûs bir koku yayıldığını fark eden vatandaşlar durumu 112 Acil Servis sınırına ihbar etti. Kısa müddette belirtilen bölgeye gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi‘ne bağlı itfaiye takımları dumanlarla birlikte kokunun Sevinç 2 Çıkmazı’nda bulunan sokaktan yayıldığını fark etti. Kısa müddette metruk konutun tamamını saran alevlere çabucak müdahale eden takımlar, bir yandan da yanan konutun içerisini denetim etti. Bir yandan konuttaki yangını söndüren gruplar başka yandan da alevlerin içerisinde kalmış biri bayan iki yetişkin kişinin cesedine ulaştı.

Olaydan sonra bölgeye gelen Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinin akabinde cesetler cenaze aracı ile isimli tıp kurumuna götürüldü.

Bölgede itfaiye takımlarının ve güvenlik güçlerinin çalışmaları devam ederken, olayla ilgili tahkikatın da sürdürüldüğü bildirildi.

(kuşadası haberleri/ rehberaydin.com)

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.